Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Kaptan Geri Döndü! Eternal Fire, MAJ3R’i Tekrardan Kadrosuna Kattığını Duyurdu.

Kaptan Geri Döndü! Eternal Fire, MAJ3R’i Tekrardan Kadrosuna Kattığını Duyurdu.

Eternal Fire, Engin ”MAJ3R” Küpeli’yi tekrardan CS:GO kadrosuna kattığını duyurdu. Kısa süren bir ayrılığın ardından kaptan, yarım kalan hikayeyi tamamlamak için geri döndü. Yeni bir yapılanma inşa eden Eternal Fire, böylelikle oyuncu kadrosunu tamamladı. Koç olarak Fabre’nin getirilmesinin ardından ise teknik ekibin daha da genişletilmesi bekleniyor. Ayrıca tecrübeli oyuncu MAJ3R, bu yapılanmada da IGL rolünü üstlenecek.

 

Eternal Fire’ın Yeni Yapılanması

Beklenen ve istenilen başarının sağlanamaması yeni yapılanma ihtiyacına yol açtı. Aynı zamanda takım içi sıkıntıların da dışarıya yansıması değişikliklerin habercisiydi. Bunun sonucunda ise kulüp, farklı bir yapılanma kurmayı planladı.

İlk olarak takımın önemli oyuncularından woxic, inaktif kadroya geçiş yaptı. Bunun ardından ise kadrodan bir süre önce ayrılmış olan Calyx, tekrardan geri döndü. Aynı zamanda koç olarak Fabre’nin katılması ile birlikte büyük değişikliklere imza atıldı. Son olarak da MAJ3R’in dönüşü ile birlikte oyuncu kadrosu tamamlandı. Buınun üzerine de teknik ekibe ekleme yapılacağı tahmin ediliyor.

Yeni yapılanma aynı zamanda bazı rol değişikliklerini de beraberinde getirdi. imoRR, dün itibariyle AWP rolüne geri döndüğünü duyurdu. Ayrıca takımın IGL’i MAJ3R, aynı zamanda entry rolünde oynayacağını duyurdu.

Eternal Fire’ın Güncel Kadrosu:

  • 🇹🇷 🇫🇷 MAJ3R (IGL)
  • 🇹🇷 XANTARES
  • 🇹🇷 imoRR
  • 🇹🇷 Calyx
  • 🇹🇷 xfl0ud
  • 🇹🇷 Fabre (koç)

 

Eternal Fire’ın Fabre Transferi Hakkındaki Yazımıza Göz Atmak İçin:

https://www.flankesports.com/eternal-fire-yeni-csgo-kocu-olarak-fabreyi-kadrosuna-katti/

Yorum ekleyin