Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Team Heretics, Ünlü VALORANT Oyuncusu m1xwell’i Transfer Etti

Team Heretics, Ünlü VALORANT Oyuncusu m1xwell’i Transfer Etti

Team Heretics, eski G2 Esports VALORANT oyuncusu Oscar ‘m1xwell‘ Cañellas’ı kadrosuna dahil etti. m1xwell, transfer dönemi öncesinde yaptığı açıklama ile birlikte gideceği takımın VALORANT kariyerindeki son takımı olacağını söylemişti. Böylelikle CS:GO ve VALORANT sahnesinden tanıdığımız ünlü İspanyol oyuncunun kariyerini sonlandıracağı takım Heretics olacak.  854 gündür G2 forması giyen m1xwell, VALORANT kariyerinde ilk defa farklı bir takımda mücadele ediyor olacak.

İspanya’da büyük bir taraftar kitlesine sahip olan Team Heretics, geçtiğimiz ay EMEA partnerlik programına kabul edildi. Alınan partnerlik sonrasında VALORANT kadrosunu tekrardan şekillendirmek isteyen Heretics’in ilk resmî hamlesi m1xwell transferi oldu. Söylentilere göre Team Heretics, keloqz’u kadroda sabit tutarken bu sırada AvovA’yı kadrosuna katmak için ileri derecede görüşmelerini sürdürüyor. Aynı zamanda Heretics, kadroyu hızlı bir şekilde tamamlamak amacıyla birçok oyuncu ile kontak halinde.

Team Heretics, VALORANT’ın ilk zamanlarında önemli başarılara imza atmıştı. Temsilcimiz pAura’nın da yer aldığı Heretics, VALORANT’ın ilk turnuvalarından biri olan First Strike Europe’u kazanmıştı. Aynı kadro ile bir süre Avrupa’da zirveye oynayan Heretics, kadronun dağılmasından sonra başarısını koruyamadı. Uzun süredir istenilen başarıyı sağlayamayan Heretics, yeni kadrosu ile 2023’te EMEA liginde mücadele ediyor olacak.

 

Team Heretics’in Muhtemel 2023 VALORANT Kadrosu:

  • keloqz
  • m1xwell
  • AvovA

Denenen Oyuncular (Sızıntı) :

  • zeek
  • Boo

 

2023 VCT hakkındaki yazımızı incelemek için:

https://www.flankesports.com/2023-yilinda-valorant-partneri-olacak-takimlar-aciklandi/

Yorum ekleyin