Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri ESA Open Fire All Stars Sona Erdi! Şampiyon: Parla Esports

ESA Open Fire All Stars Sona Erdi! Şampiyon: Parla Esports

ESA Open Fire All Stars 2022 turnuvası dün itibarıyla sona erdi. Türk takımlarının yer aldığı bu turnuvanın kazananı Parla Esports oldu. Büyük Final’de Türkiye’nin önde gelen kulüplerinden Parla Esports ve SuperMassive Blaze karşı karşıya geldi. Ayrıca turnuvanın büyük final aşaması LAN  olarak düzenlendi. Kıyasıya geçen bir mücadelenin ardından Parla, 5 maç süren bu seriyi kazanarak şampiyonluğa ulaştı. Parla, bu seride rakibini 3-2 mağlup etmeyi başardı.

Son zamanlarda yükselişi devam eden kulüp, böylelikle şampiyonluk ile sezonu noktalamış oldu. Ayrıca Parla, ESA’nın son olarak düzenlediği Open Fire Allstars ve Stand United turnuvalarını kazanarak ikide iki yaptı.

SMB tarafında ise Fenerbahçe Esports’tan stand-in olarak transfer edilen Burzzy’nin performansı dikkat çekti. Türkiye’de büyük işler başarmış genç oyuncu, yeni takımıyla bu seriye de imzasını bıraktı. Rakibini oldukça zorlayan SMB, şampiyonluğu kıl payı kaçırdı.

Parla’nın Yükselişi

Son zamanlarda yaptığı kritik transferler ve başarıları ile gündeme gelen Parla Esports’un yükselişi devam ediyor. Geçtiğimiz dönemde kulüp, koç ekibine Epic ve Castello’yu katmıştı. Aynı zamanda Galakticos’un VALORANT oyuncusu Masic’i stand-in olarak kadrosuna katan Parla, gücüne güç kattı.

Bu transferlerin ardından Parla, ESA’nın düzenlemiş olduğu Open Fire Stand United turnuvasını şampiyon olarak tamamladı. Hemen ardından G-Loot’ta mücadele eden Parla, kendisini Avrupa takımlarına karşı da göstermeyi başardı. Turnuvanın Showdown aşamasında Giants gibi güçlü kadroları devirmeyi başaran Parla, büyük finale kadar tırmandı. Büyük finalde CIS devi NAVI ile karşılaşan kulüp, rakibi oldukça zorlasa da yenemedi. NAVI, temsilcimiz Parla’yı 3-2 mağlup ederek şampiyonluğa ulaştı. Böylelikle temsilcimiz, turnuvayı ikinci sırada tamamladı.

Son olarak ise ESA’nın düzenlediği Open Fire All Stars turnuvasını kazanan Parla, sezonu şampiyonluk ile tamamladı. 2023 sezonunda ise gözler kesinlikle Parla’nın üstünde olacak.

 

Yeni Yama ile Gelecek Olan Harita Havuzu Değişikliklerine Göz Atmak İçin:

https://www.flankesports.com/split-geri-donuyor-breeze-ve-bind-ise-harita-havuzundan-kaldirilacak/

Yorum ekleyin