Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Yeni Witcher 3 modu ile birlikte Geralt yeni silahına kavuşuyor

Yeni Witcher 3 modu ile birlikte Geralt yeni silahına kavuşuyor

Witcher özellikle dizinin de Netflix gibi popüle bir platform üzerinden yayımlanmasının ardından iyice bilinir hale geldi. Özellikle hikayesi ve karakterleriyle merak edilen bir seriye dönüşen Witcher'ın oyun tarafı da gelişmeye devam ediyor. Witcher 3'ün yeni oyun modu sayesinde Geralt yeni silahına kavuşuyor. Canavarları avlamak için yepyeni bir yol. 

Oyunun yeni modunda, on silah ve yedi cephane türü ile yeteneklerinizi güçlendirebiliyorsunuz. Oyunun zengin bir hikayesi bulunuyor zaten Witcher hayranları da oyunun başarılı grafikleri ve derin hikayesiyle birlikte kendisini bulunuyor ancak eleştirilen bir kısım var.

O da oyunda savaş dinamiklerinin eksik olması. En büyük yeteneği canavar ve yaratık avlamak olan Geralt’ın düşmanlarıyla yaşadığı bu savaş anları yeterince doyurucu olmadığı gerekçesiyle hayal kırıklığına uğratıyor.

Roenaxx'ın Witcher 3 modu, artık oyunun içine ateşli silahların dahil olmasına sağlıyor. Oyunun gelişmesi açısından oldukça önemli olan bu adım kılıçlardan silahlara geçişi temsil ediyor. Silahları geliştirmenin yanında bir de 7 farklı mühimmat türü seçebilen oyunseverler, farklı tasarımlarda silahlara da erişebiliyor.