Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Crash Bandicoot 4 için yeni detay: Çok oyunculu olacak!

Crash Bandicoot 4 için yeni detay: Çok oyunculu olacak!

Crash Bandicoot 4 hakkında bir süredir birçok detay ortaya çıkıyor. Kullanıcıların beklentilerinin yanında artık resmi kaynaklardan da bir şeyler gün yüzüne çıkıyor.

Oyunun PlayStation Store'daki durumuna göre, 2 veya 4 oyunculu yani çok oyunculu olacak. Son Crash 4'ün ortaya çıkmasından sonra, oyun PS Store'da daha fazla ayrıntıyla listelendi. Bu ise oyunun çevrim dışı çok oyunculu oynayacağına dair bir not içeriyordu.

Crash 4'ün açıklaması, çok oyunculu bir bileşene herhangi bir referans içermiyordu, ancak PS Store, modu gizlice duyurdu.

Bu çok oyunculu bileşenin ne gerektireceği henüz belli değil. Oyuncular ana oyunu çok oyunculu olarak, özellikle birden fazla oyuncu için inşa edilmiş seviyeleri içeren ayrı bir mod veya tamamen yeni bir modda oynayabilecekler.

PlayStation Store'da, çevrim içi çok oyunculu oyun için herhangi bir referans içermiyor; bu, Crash 4'ün  yalnızca çok oyunculu olacağını, ancak çevrim içi skor tablolarının mevcut olacağını gösteriyor.

Activision, oyunun henüz çok oyunculu oynayacağını doğrulamadı, ancak oyun 2 Ekim 2020'de piyasaya sürülecek şekilde düşünülürse, yakın gelecekte bir duyuru gelecek gibi duruyor.