Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Yeni oyun canavarı Razer Blade Pro 17 tanıtıldı: Fiyatı ve Teknik detayları!

Yeni oyun canavarı Razer Blade Pro 17 tanıtıldı: Fiyatı ve Teknik detayları!

Oyuncuların gözde markaları arasında yer alan Razer karşımıza bir oyun canavarı çıkartıyor. Dizüstü bilgisayarlarında oldukça başarılı seçenekler sunan lider marka, 300 Hz ekran özellikli yeni Razer Blade Pro 17 dizüstü bilgisayarını ortaya çıkarttı.

Ortaya çıkartmak ne kelime, adeta sahne almasını sağlayan Razer, oyuncuların gözlerinin parlamasını sağlıyor. 17,3 inç bir ekrana sahip olan yeni Razer Blade Pro 17 oyuncuların ihtiyaçlarına karşılık verecek şekilde tasarlanmış.

Güçlü alüminyum alaşım bir kasa ile karşımıza çıkan Blade Pro 17, şık ve modern tasarımı ile dikkat çekiyor. Zira oyun bilgisayarları bildiğiniz gibi birçok donanım özelliğinden kaynaklı olarak çok kalın ve kaba oluyor.

Farklı ekran seçenekleri taşıyan bilgisayarın, 17,3 inç bir ekranı bulunuyor. 300 Hz yenileme hızı sunan 1080P panel ile satın alabilen oyunseverler, oyun deneyimini de üst düzeye çıkartabiliyor. Elbette Blade Pro 17, tercih edilirse 1080P 240 Hz ya da 1080P 144 Hz panellerle de kullanıcı ile buluşuyor.

Ekranın en büyük artıları arasında ise 4K dokunmatik bir ekran ve 120 Hz panel seçeneğinin sunulması bulunuyor. Ekran kartı tarafında Nvidia’nın RTX 2070 Max-Q ya da RTX 2080 Super Max-Q seçenekleri tercih edilebiliyorken, bilgisayar işlemci tarafında Turbo boost ile 5.1 GHz’e çıkabilen sekiz çekirdekli Intel Core i7-10875H işlemci ile oyunseverlerin karşısına çıkıyor.

Oyun canavarı bu dizüstü bilgisayar şu anda 1.800 dolarlık bir fiyat etiketi ile kullanıcılarla buluşması planlanıyor. Ürünün Türkiye’ye gelip gelmeyeceği bilinmiyor.