Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Yeni Marvel’s Avengers oyunu için sistem gereksinimleri

Yeni Marvel’s Avengers oyunu için sistem gereksinimleri

Bir süredir konuşulan ve nasıl olacağı konusunda merak uyandıran yeni Marvel’s Avengers oyunu için sistem gereksinimleri belli oldu. Crystal Dynamics ve Eidos Montreal ortak imzasını taşıyan oyunun Square Enix tarafından oyunseverlerin karşısına çıkacağının altını çizelim.

Oyunun çıkışı için geri sayım başladı. Marvel’s Avengers eğer bir aksilik çıkmazsa 4 Eylül 2020 tarihinde oyunseverlerin beğenisine sunulacak. Çizgi roman ve film serilerinden ilerleyecek olan oyunun, minimum ve önerilen sistem gereksinimlerinin ortaya çıkması ise oyuncuları sevindirdi.

Yeni Avengers oyunu 21 Ağustos’ta ise açık beta aracılığıyla karşımıza çıkan oyunun tam sürümü için kısa bir süre kaldı hal böyle olunca oyun hakkında fikir oluşturması amacıyla sistem gereksinimleri yayımlandı. Oyunda filmlerden alışık olduğumuz ve sevilen kahramanlar yer alıyor; Hulk, Iron Man, Captain America gibi pek çok popüler Marvel karakterinin bizi karşıladığı oyun şu an için  PC, Playstation 4, X Box One ve Google’ın Stadia’sı için oynanabilir olacak.

Marvel’s Avangers sistem gereksinimleri

Minimum

İşletim Sistemi: Windows 10 64 bit

İşlemci: Intel Core i3 4160 ya da denk bir AMD işlemci

RAM: 8 GB

GPU: NVIDIA GTX 950 ya da AMD 270 (minimum 2GB bellek)

DirectX 12

Depolama: 75 GB HDD

Önerilen

İşletim Sistemi: Windows 10 64 bit

İşlemci: Intel Core i7 4770K 3.4 Ghz ya da AMD Ryzen 51600 3.2 Ghz

RAM: 16 GB

GPU: NVIDIA GTX 1060 6 GB ya da AMD Radeon RX 480 8 GB

DirectX 12

Depolama: 110 GB SSD