Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Şık görüntüsüyle büyüleyen oyuncu kulaklığı: Turtle Beach Stealth 600 Gen 2

Şık görüntüsüyle büyüleyen oyuncu kulaklığı: Turtle Beach Stealth 600 Gen 2

Oyuncu kulaklıkları hep kaba ve çirkin mi görünmeli? Bu sorunun cevabını elbetteki hayır olarak cevaplandıran Turtle Beach yeni Stealth 600 Gen 2 kulaklığı ile tasarıma önem veren oyuncuları kendisine çekiyor.

Tasarımından fiyatına kadar pek çok açıdan dikkat çeken kulaklık, PS ve PC gibi sıkça oyun oynamak için tercih edilen platformlarda aktif olarak kullanılabiliyor.

Başarılı ses sürücülerinin yanında kulaklık, 15 saat aktif kullanım sunan pil ömrüyle oldukça dikkat çekiyor. Kablosuz kulaklık, mikrofon detaylarında da oldukça başarılı. 

Baş anatomisine uyumlu şekilde tasarlanan kulaklık, tırtıklı yapısıyla da bu uyumu tamamlıyor. Klasik oyuncu kulaklıklarından farklı bir renk tercih edilen kulaklıkta, siyah ve beyaz renk seçenekleri bulunuyor. Biliyorsunuz, normalde oyuncu ekipmanlarında kırmızı, yeşil ve siyah renkleri kullanılıyor.

Bu renklerden sıkılanlar için iyi bir tercih olacak olan beyaz renk, üstünde yalnızca minik bir logoya sahip ve bu sayede minimal tasarımdan vazgeçilmemiş oluyor. 

Turtle Beach, Stealth 600 ve 700 oyuncu kulaklıklarının yeni güncellenmiş hallerini piyasaya sürüyor ve 2017 modellerinde, bulunmayan ve artık bir gereklilik olan USB-C için Mikro USB şarjını değiştirirken düğmelerini daha uygun bir konuma taşıyor ve bu sayede rafine bir tasarıma kavuşuyor. 

Kulaklık 20 Eylül'de 100 dolardan başlayan fiyat etiketiyle kullanıcılarla buluşacak.