Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Epic Games’in ücretsiz olan oyunu: Total War Saga: Troy

Epic Games’in ücretsiz olan oyunu: Total War Saga: Troy

Epic Games bu yıl başlattığı kampanyası sayesinde sükse yaratmayı başardı. Özellikle sunduğu ücretsiz oyunlarla adından söz ettiren Epic Games şimdi de tanıtımı yapılan ve sadece 24 saatliğine ücretsiz olacak olan Total War Saga: Troy mağazadaki yerini aldı.

Türkiye saati ile 16.00’da başlayan yeni etkinliği ile Epic Games tekelinde olmak koşuluyla Total War Saga: Troy’u ücretsiz olarak sunuyor. Oyun SEGA’yla yapılan anlaşmaya göre 12 ay boyunca Epic Games üzerinden ulaşılalabilir olacak. Bunun ardından 2021 yılına gelindiğinde ise Steam için gelecek oyun, orada nasıl bir şekilde sunulacak henüz belli değil.

Antik Yunan temasıyla sunulan oyunun Türkçe arayüz ve altyazı desteğinin de bulunduğunu altını çizelim. Destanlardan ilham alan oyunda, bizim aşina olduğumuz savaşlar da yer alacak. Oyuna ücretsiz ulaşabilmek için yapmanız gereken tek şey Epic Games mağazısına girmek ve oyuna tıklamak. Oyun ücretsiz bir şekilde sonsuza kadar oyun kütüphanenize eklenecek. Bunu kaçırırsanız oyun 215 TL fiyat etiketiyle satın alınabiliyor.

Oyun için önerilen sistem gereksinimleri

İşlemci: Intel i5-6600 ya da Ryzen 5 2600x

RAM: 8 GB

Ekran Kartı: NVIDIA GTX 970 veya AMD Radeon R9 270X

Gereken boş alan: 28 GB