Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Heyecanla beklenen Steam Sonbahar Festivali tarihi belli oldu

Heyecanla beklenen Steam Sonbahar Festivali tarihi belli oldu

Steam'in her yıl beklenen indirim dönemleri, geldi çattı. Yaz dönemi indirimlerinden nasibini alan oyunseverler şimdiden Steam Sonbahar Festivali için hazırlanıyor. Hal böyle olunca etkinliğin tarihi de merak konusu olmuştu. Zaten geçen yıl ilki düzenlenen etkinlik bu yıl farklı bir tarih aralığında karşımıza çıktı. Bu yılki Sonbahar Festivali'nde ekim ayını işaret ediyor. 

Oyunseverlerin merakla beklediği festivallerin arasında yer alan sonbahar festivali, 7 Ekim tarihi ile başlıyor ve 13 Ekim 2020’ye kadar devam ediyor. Festival tarihleri arasında pek çok oyun ya indirimde olacak ya da ücretsiz hale gelecek. Söz konusu etkinliğin tarihini oyun dünyasının tanınan simalarından Geoff Keighley Twitter‘dan yaptığı bir paylaşımla açıklamış oldu. Bunun yanında festivalde yayımlanacak oyunların demo sayısı ve detayları şu an belli değil maalesef ki.

Daha önceki festivallerde de gördüğümüz kadarıyla birçok oyun demosuna ücretsiz şekilde erişilmişti. Bu yılki etkinlikte de demolar oynanabilecek aynı zamanda tanıtılan oyunların videoları izlenebilecek ve isteyenler geliştirici konferanslarına katılıp canlı soru-cevap etkinliklerine katılabilecek.