Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Xbox’ın oyun etkinliği için ortaya çıkan 60’tan fazla oyun demosu detayı!

Xbox’ın oyun etkinliği için ortaya çıkan 60’tan fazla oyun demosu detayı!

Microsoft bir süredir Series X’i ile konuşuluyor olsa da bunun yanında Xbox Series S gelecek olması da oldukça merak uyandıran bir detay olarak akıllarda yer ederken, Microsoft 21 – 27 Temmuz tarihleri arasında bir “Summer Game Fest Demo Event” düzenleyecek.

Bu kapsamda yeni birçok demo oyunun gösterileceği etkinlik oyunseverler tarafından heyecanla bekleniyor. Temmuz ayına yeni giriş yaptık ve açıdan düşünüldüğünde bu ayki oyun gelişmeleri heyecanlandırmaya yetiyor. Yeni oyunlar, ücretsiz oyunlar ve indirimli oyunlar temmuz ayında da karşımıza çıkacak.

Farklı platformların farklı kampanyalarının da ışığında Microsoft’un “Summer Game Fest Demo Event” birçok yeni oyunun oyuncularla buluşacağı aktaralıyor ve en önemli detaylardan birisi de demo sayısı olacak gibi duruyor.

Zira şirket etkinlik ile birlikte 60’tan fazla hemen ücretsiz olarak oynanabilir demo oyun sunacağı ile gündeme geliyor.

Fuar alanını evlere taşıyacak heyecan dolu bir etkinliğe ev sahipliği yapacağı söylenen Microsoft'un, merakla beklenen Xbox Series S’i ise ağustos ayında resmen duyuracağı söyleniyor ancak bunlar elbette tahminler ve gerçekleşmeyebilir. 

Ortaya çıkan ve etkinlikten hemen sonra oynanabilecek oyunlar arasında ise şunlar yer alıyor; Cris Tales, Destroy All Humans!, Haven, Hellpoint, Skatebird, The Vale: Shadow of the Crown, Raji: An Ancient Epic, ve Welcome to Elk.