Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Wolfteam’deki Oyun Modları

Wolfteam’deki Oyun Modları

Şubat 2009’da Softyx tarafından geliştirilen Joygame tarafından yayınlanan aksiyon ve fantastik oyun türündeki Wolfteam, şu an için sadece PC’de ücretsiz olarak oynanabiliyor.

FPS dünyasının alışılmış tarzını bozan Wolfteam’de bugün sizlere oyun modlarını tanıtacağım.

İşgal modu
Karşılıklı iki takımın haritada bulunan üsleri belirli bir zaman zarfında ele geçirmeye çalıştığı oyun modunda her iki takım da insanlardan oluşuyor. Yalnız üssü ele geçirmek sanıldığı kadar kolay değil. Üssü ele geçirmek için üssün bulunduğu bölgede ele geçirme barı dolana kadar beklemek ve o bölgeyi korumak gerekiyor.

Yıkım modu
CS:GO’dan aşina olduğumuz bu modda amaç rakip takımın işaretli bölgelerine bomba kurarak patlamanın gerçekleşmesini sağlamak.

Kurt İşgali Modu
İşgal modundaki kuralların ve oyun prensibinin olduğu bu modda farklı olarak bir takım tamamen insanlardan oluşurken diğer takım ise kurtlardan oluşuyor.

S2 Yıkım modu
Yıkım modu ile aynı özelliklere sahip olan S2 yıkım modu, yıkım modundan farklı olarak bu sefer bir taraf sadece insanlardan oluşurken diğer taraf tamamen kurtlardan oluşuyor. Oyunun karakteri gereği bence kurtlarla insanları karşı karşıya getiren

Ölüm Oyunu
İşte karşınızda Wolfteam’in en popüler oyun modu. Bunun tabii ki bir sebebi var. Bu modda oyun kurucusunun belirlediği sayıya ulaşmak o kadar zor ki muhtemelen saçınızı başını yolacaksınız. Bu sayıya taraflardan hangisi ulaşırsa katliam o zaman sona eriyor. Bu modda ister kurt ister insan olun herkes en azından bir kere mermi ya da pençenin tadına bakıyor ve oyun bittiğinde kazanan kişiye kral ünvanı veriliyor.

Uyku modu
Oyunun en ilginç modlarından biri olan Uyku Modu’nda diğer modlardan farklı olarak rakiplerinizi öldürmek yerine bu sefer onları uyutmaya çalışıyorsunuz. PUBG’de bayılan arkadaşlarınızı kaldırabildiğiniz gibi bu oyun modunda da uyutulmuş olan takım arkadaşınızı uyandırabiliyorsunuz. Ondan dolayı takım oyununu eğer doğru uygulayabiliyorsanız bu oyunda başarılı olma ihtimaliniz o denli yüksek.

Bıçak Modu
Oyunun en serseri modu diyebileceğimiz Bıçak Modu’nda isminden de anlayabileceğiniz üzere amaç sadece bıçak kullanarak belirli küçük haritalarda rakiplerinizi teker teker öldürmek.

Sniper Modu
Siz de benim gibi rakiplerinize hiç öyle bulaşmadan uzaktan uzaktan rakiplerinizi indirmeyi seviyorsanız bu mod tam size göre. Bu modda ana silah olarak sadece Sniperlar kullanılabiliyor. Gözü keskin olanlar için oldukça keyifli bir mod.

Ağır Silah Modu
Biraz kaos çıkartalım ama aynı zamanda yer yerinden oynasın diyorsanız bu mod tam size göre. Roket atarlar ve ağır makinalı tüfeklerin hepsini bu oyun modunda özgürce kullanabilirsiniz. Efsane film Scarface’in son sahnesindeki gibi içinizdeki öfkeyi kusmak için bu mod birebir.

Kurt Avı
2 takım karşı karşıya geldiği bu oyun modunda takımlardan birinde 2 adet Kral kurt diğerinde ise sadece insanlar yer alıyor. İnsanlardan oluşan takımın amacı Kral kurtları öldürüp oyunu kazanmak. Kral kurtlu takım ise aynı sekilde karşı takımın tüm üyelerini öldürmeye çalışıyor.

Tabanca modu
Ne gerek var öyle ağır silahlara diyorsanız bu mod tam size göre. Sadece tabanca, bıçak ve bombaların kullanıldığı bu oyun modu daha hafif takılmak isteyen oyuncular için tasarlanmış.

Ex İşgal Modu
İşgal moduyla aynı prensibe sahip bu oyun modunda yine üsleri ele geçirmeye çalışıyorsunuz. Ancak bu sefer işin ilginç yanı takımlar hem insan hem de kurtlardan oluşabiliyor.
Zengin oyun modları içeren Wolfteam’e bakalım yeni oyun modları önümüzdeki günlerde gelecek mi hep beraber göreceğiz.