Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Warzone’un büyük “bug”ı!

Warzone’un büyük “bug”ı!


Henüz iki gün bile olmadı ama düzenbazlar işin hilesini buldu bile. Call of Duty: Warzone’da oyuncular kendilerini gaz içinde sürekli kaldırarak kazanmanın bir yolunu buldular.

Tüm oyuncuların yapması gereken son halkalarda birbirlerini sürekli kaldırmak. Dışarı çıkıp savaşmak ve milleti vurmak zorunda değilsiniz. Sadece takım arkadaşınızı kaldırıp onunda sizi kaldırmasını bekleyin. Eğer kaldırırsa o zaman diğer herkes ölene ya da grubunuz sıkılana kadar birbirinizi sürekli kaldırabilirsiniz. 
Ancak, birbirinizi sonsuza kadar kaldırmanız göründüğü kadar kolay değil. Kaldırma (Revival) hızını %25 arttıran “The Tune Up” perk’ü takılı olmalıdır. Perk olmadan da yapılabilir ancak görünüşe göre çok daha zor yapılıyor, özellikle de oyun sonlarına doğru takım arkadaşınızı kaldırmak için çok vaktiniz olmadığında.
Eurogamer’dan güzel dostlarımız bu açığı bir denedi ve açığı perk olmadan tekrarlayamadıklarını fark ettiler ve sonuç olarak bunun gerçekçi bir şekilde sadece perk ile yapılabileceğini belirttiler. 
 


via: techraptor