Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Vikingler, Ragnarok biladerim için toplanın!

Vikingler, Ragnarok biladerim için toplanın!

Ubisoft”un bir diğer oyunu “The Divison 2”de Easter Egg olarak gördüğümüz yeni “Assassin’s Creed “oyunu ile ilgili daha detaylı bilgiler edinmeye başladık. Elinde “Apple of Eden”ı tutan abimiz ve görselde ki detaylar ile yeni oyunun Vikingler ile ilgili olabileceğine dair çok güçlü dedikodular çıkmaya başlamıştı.

 “WCCFTech”de yer alan habere göre oyunun yeni adı Assassin’s Creed Ragnarok olacak. Tür olarak RPG Aksiyon olan oyun uzun yıllardır hayatımızda yer alıyor ve son çıkardığı Origins ve Oddysey oyunlarıyla tekrar eski popülaritesini yakalamıştı. Bununla birlikte son zamanlar da “God of War”ında kullanmayı tercih ettiği İskandinav kültüründen “Ubisoft”da faydalanmak istemiş olsa ki oyunun İngiltere, Danimarka, İsveç, Norveç ve Finlandiya ülkelerinde geçeceği söyleniyor.  Aynı zamanda AC oyunlarının en büyük haritasının da bizi beklediği yine haberde yer alan diğer bir bilgi.

Henüz bu mitoloji ile birlikte nasıl bir oyun olacağı veya konusu hakkında bir bilgi yok ancak AC’nin yine oyuncuların ilgisini çekeceği kesin. Ek olarak sızan görüntülerden aldığımız bilgi ise co-op modunun olacağı yönünde ki bu oyuna çok başka bir dinamik getirecektir ancak yine de belirtelim henüz bu bilgiler netleşmedi.

Yine net olmayan başka bir bilgi ise oyunda Kartal savaşlarının yer alması. Oyundan sızan görselleri aşağıda inceleyebilirsiniz.

Dipnot olarak belirtelim, oyun hala yapım aşamasında olduğu ve birçok kaplama gibi detaylar henüz tamamlanmadığı için görseller de ki eksikler göze çarpabilir ancak son halini gördüğümüzde bu durumlar olmayacaktır.

UbisoftAC Ragnarok için PS5’in ve yeni Xbox’ın çıkmasını bekleyip oyunu bu şekilde piyasaya sürecektir. Bu durumda oyunu görmek için 2020’nin sonlarını beklememiz olası görünüyor.