Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri VFŞL’de İkinci Hafta Başlıyor!

VFŞL’de İkinci Hafta Başlıyor!

Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi’nde İkinci Hafta Yarın Başlıyor

 

Geçtiğimiz hafta son model transferleriyle tüm takımlar, kıyasıya bir rekabete girmişti. Royal Youth 2 galibiyetle zirveye otururken, Bursaspor Espor ise iki maçından da mağlubiyetle ayrılarak haftayı en kötü kapatan takım olmuştu. Ama şimdi sırada ikinci hafta var! Bakalım bu hafta hangi takımlar karşı karşıya geliyor:

 

Cumartesi 

14:00 FB  RYL

Günün açılış maçı, belki de günün en önemli maçı diyebiliriz. İki takımında yaptığı iki büyük transferden sonra liderlik için vadide kozlarını paylaşacak. Wiz geçtiğimiz hafta en iyi KDA oranlarından birine sahipken, Cyeol ise oyunuyla adeta gövde gösterisi yaptı. Neredeyse tüm koridorlarda kıyasıya mücadeleye tanık olacak maç 14:00’da başlayacak!

15:00 SUP  IW

Tecrübe vs genç yetenekler dersek yanlış olmaz. Sakin ve net oyunuyla SUP öne çıksada, iyi bir gün geçiren IW karşısında durmak hiç kolay olmayabilir.

16:00 BJK  GS

Kadrolarınde adc dışında büyük değişiklikler yapan iki takım, ilk haftadan istediğini alamadı. Bu haftanında belki de en kritik maçı bu olacak diyebiliriz. Kesinlikle kıyasıya rekabete sahne olacak maç, ileride tüm sıralamayı etkileyebilir.

17:00 AUR DP

Efsane haline gelmiş iki takım günün dördüncü maçında karşı karşıya gelecek. AUR takımı kağıt üzerinde daha iyi gözükse de, geçtiğimiz hafta DP neler yapabileceğini çok iyi gösterdi.

18:00 BUR  GAL

Galibiyet alamayan Bursaspor Espor, Galaktikos ile günün kapanış maçında karşı karşıya gelecek. İki takımında alışma süreci hala devam etmekte. Fakat iki takım içinde bu galibiyet çok önemli

 

Pazar

14:00 AUR  BJK

15:00 DP  SUP

16:00 GS  BUR

17:00 IW  RYL

18:00 GAL  FB