Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Doritos Dreamhack Summer’a sponsor oldu

Doritos Dreamhack Summer’a sponsor oldu

PepsiCo’nun bir alt kuruluşu olan Frito-Lay’in sahibi olduğu ünlü cips markası Doritos, bu hafta sonu İsveç'in Jönköping şehrinde düzenlenecek olan DreamHack Summer’a sponsor oldu.

15-17 Haziran tarihleri ​​arasında Elmia Sergi ve Kongre Merkezi'nde gerçekleşecek etkinlik, taraftarlara CS:GO profesyonellerine karşı oynama şansı sunacak bir standa da ev sahipliği yapacak.

Doritos marka müdürü Emelie Sjöblom konuyla ilgili açıklamasında: “Şüphesiz ki Doritos, zorlu mücadeleler ve oyunlar konusunda tutkulu olduğumuz için espor dünyasının bir parçası ve bizle aynı tutkuyu paylaşan hedef kitlemizle bağ kurmak için bu sponsorluk mükemmel bir yol.” dedi.

Doritos bu anlaşması ile Monster Energy, Twitch ve e-ticaret şirketi Komplett gibi diğer DreamHack Summer sponsorlarının arasına katıldı. Etkinlikte 100.000$ ödüllü bir CS:GO, 20.000$ ödüllü Brawlhalla ve 10.000$ ödüllü bir FIFA 19 turnuvası yer alacak. Ayrıca Samsung önderliğinde Clash Royale ve Brawl Stars oyunları için DreamHack Mobile Serisi düzenlenecek.

via: esportsobserver