Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri VFŞL Yaz Mevsimi, Cumartesi başlıyor!

VFŞL Yaz Mevsimi, Cumartesi başlıyor!

VFŞL Yaz Mevsimi Cumartesi günü başlıyor!

Sezonun ikinci yarısı olaran sayılan Yaz Mevsimi 8 Haziran itibarıyla başlıyor. Kış Mevsimi'nde kıyasıya mücadele eden 10 takım, Yaz Mevsimi şampiyonluğu için 9 hafta boyunca tekrar mücadele edecek. Takımların yeni kadrolarıyla galibiyet arayacağı ilk günün maçları şu şekilde olacak:

Cumartesi 14:00 1907 Fenerbahçe – SuperMassive

Son iki finalist sezonun açılış karşılaşmasında karşı karşıya gelecek. Kadrosunda 2 değişiklik yapan 1907 Fenerbahbahçe, takımında hiç değişiklik yapmayan SuperMassive karşısında vadiye inecek. Untara ve Wiz'i ilk defa izleyeceğimiz maç büyük çekişmeye sahne olacak

Cumartesi 15:00 Beşiktaş Esports – Bursaspor Espor

İki takım da neredeyse kadrolarını baştan kurdu. Formda olan HolyPhoneix, Bursaspor Espor'un yeni alt koridor ikilisiyle başa çıkabilecek mi göreceğiz.

Cumartesi 16:00 Dark Passage – Galakticos

Galakticos bu mevsime de güzel bir kadro ile start veriyor. Yaptıkları köklü değişikliklerle bu sezon istediklerini alabilecekler mi?

Cumartesi 17:00 Galatasaray Espor – Istanbul Wild Cats

Galatasaray yaptığı 4 transfer ile birinciliğe oynamak istiyor. Ama karşılarında genç yeteneklerden kurulan IWC var. Her geçen gün daha da üstüne koyarak ilerleyen IWC ile son model kadrolu GS arasında geçecek maç, günün en güzel maçı olmaya aday.

Cumartesi 18:00 Team Aurora – Royal Youth

Cyeol ve Tolerant transferi sonrası scrimlerde işlerin iyi gittiğini duyuran Royal Youth cephesi, ilk resmi maçına çıkacak. Aurora ise geçtiğimiz sezondan sonra takım olarak ne kadar ileriye gitmiş, vadide göreceğiz.

 

Geçtiğimiz sezon 13:00'da başlayan ilk maç saati bu sezon 14:00 alındı. Bu mücadeleleri Espor Sahnesi'nde izlemek için biletleri buradan alabilirsiniz!

http://www.biletix.com/mekan/RH/ISTANBUL/tr