Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri VALORANT’ın yeni ajanı tanıtıldı: Reyna

VALORANT’ın yeni ajanı tanıtıldı: Reyna

VALORANT’ın çıkışına sadece 2 gün kalmışken Riot Games, bombayı patlattı. VALORANT resmi sosyal medya hesaplarından yapılan duyuruyla yeni “Reyna” karakteri tanıtıldı. Reyna, oyunun 11. ajanı olacak.

https://twitter.com/PlayVALORANT/status/1266776461396054017

Riot Games, oyun için son güncellemesini 12 Mayıs tarihinde çıkartmıştı. Herkes kapalı beta için bir güncelleme daha beklerken, oyunun resmi çıkışının sandığımızdan çok daha yakın olduğunu açıklayan şirket, betaya daha fazla güncelleme getirmeyeceğini açıklamıştı. Bunun sebebi ise çıkışa iyi hazırlanmak.

Verilen ipuçlarına ve söylenenlere göre VALORANT, resmi çıkışıyla birlikte değişikliklere uğrayacak. Bu değişikliklerin neler olduğu tam olarak söylenmese de yeni bir ajanın ve yeni bir haritanın geleceği bilinenler arasındaydı. Dün resmi hesaplardan yapılan paylaşımlarla birlikte oyunun yeni ajanı Reyna’yı görmüş olduk.

 Karakterin yetenekleri tam olarak açıklanmadı. Sadece ufak bir tanıtım yayımlandı ve bu tanıtımın içinde ulti hariç diğer yetenekler gösterildi. Fakat bunların da tam olarak ne olduğu ve nasıl kullanıldığı belli olmuyor. Vampiri andıran Reyna, öldürdüğü düşmanlarından can çekebiliyor, kısa bir süreliğine görünmez olabiliyor gibi gözüküyor. Oyunun çıkışıyla birlikte ajanımızın neler yapabileceğini çok daha iyi anlayacağız.