Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri VALORANT’ın çıkış tarihi belli oldu

VALORANT’ın çıkış tarihi belli oldu

Riot Games'in 10. yıl kutlamalarında duyurduğu ve daha sonra bütün oyuncular tarafından beklenilen VALORANT, kapalı betasının ardından bugün yapılan duyuru ile resmi çıkış tarihine kavuştu. VALORANT resmi sosyal medya hesaplarından geliştiricilerin konuştuğu bir video paylaşıldı. Videoda, oyunun çıkış tarihi 2 Haziran 2020 olarak açıklandı.

https://twitter.com/VALORANTtr/status/1263485176484712449

Günlerce Twitch izleyip, VALORANT Kapalı Betası'na girebilmek için erişim beklemeye son! İki hafta içinde herkes oyunu oynayabilecek. Oyunun çıkışıyla birlikte yeni olarak bizleri neler bekliyor henüz bilmiyoruz. Riot Games sadece yeniliklerin bir kısmını çıtlattı desek yeridir. Çıkış tarihi yaklaştıkça yeni içerikleri de açıklayacaklardır.Fakat yeni bir haritanın ve yeni bir ajanın bizleri beklediği oldukça yoğun bir dedikodu.

VALORANT'ın Kapalı Betası yaklaşık 2 ay sürmüş olacak. Bu süreçte Riot Games, oldukça farklı oyun hataları ve hile çeşitiyle karşılaştı. Bu hataların büyük bir çoğunluğu oyunun çıkışıyla gidecek mi, bekleyip göreceğiz. Hile kısmında ise eskisinden çok daha sert ve agresif olacaklarını belirten Riot tarafı, LoL'de aldığı geçer notu burada da devam ettirmeye çalışacak.