Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Vader Immortal: A Star Wars VR Serisi yakında PlayStation VR için geliyor

Vader Immortal: A Star Wars VR Serisi yakında PlayStation VR için geliyor

Yakın zaman önce Steam'de yeni bir rekor kırıldı. VR kullanıcılarının sayısı her geçen gün artarken, söz konusu alanı destekleyen oyunların da sayısı artıyor. Bu kapsamda Vader Immortal: A Star Wars VR Serisi yakında PlayStation VR için geliyor. 

VR başlıkların kullanımı çok beklendiği gibi yüksek oranda olmasa da yine de her geçen gün yeni VR oyunları geliyor. Yakın zaman önce Half Life: Alyx VR ile karşımıza çıkmıştı. Şimdi de  Vader Immortal: A Star Wars VR serisi PS VR için geliyor. 

Yapımcı Mark Miller Resmi PlayStation Blogunda oyunun bu yaz PlayStation VR içen geleceğini doğruladı. Oyunun yenilenen üç bölümün yanı sıra Oculus VR başlıklar için orijinal olarak ayrı satılan Lightsaber Dojos'u da içerecek. Işın kılıcı deneyimini yaşatacak olan bu müjde ile birlikte Miller, ayrıca geliştirici ekibin ışın kılıcı savaşını Vader Immortal'da nasıl hissettirdiğine dair bazı ayrıntılar verdi.

Vader Immortal: A Star Wars VR Serisi, oyuncuların sadece sanal gerçeklik için tasarlanmış bir hikaye, Darth Vader'ın da dahil olduğu güçlü düşmanlarla ve yeni müttefiklerle tanışacakları bir hikaye deneyimlemelerine izin veriyor.