Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Ubisoft evde kalmaya teşvik olmak için bazı oyunlarını ücretsiz yaptı

Ubisoft evde kalmaya teşvik olmak için bazı oyunlarını ücretsiz yaptı

Corona virüsü salgınının her geçen gün daha fazla kişiyi etkilemesinden kaynaklı olarak birçok hükümet evden çıkmama önlemleri alıyor. Bazı ülkelerde resmi olarak ilan edilen karantina bazı ülkelerde halk önlemi olarak kendisini gösteriyor.

İnsanlar karantina günlerini daha eğlenceli ve keyifli geçirmek için birçok yol buluyor. Bunlar arasında yer alan oyun oynamak da en önemli aktiviteler arasında yer alıyor. Neredeyse her oyun platformu söz konusu evde kalma durumunu ele almak adına oyunlarda kampanyalara gidiyor.

 

It’s up to all of us to play our part! Brighten up your time at home with Rayman Legends, now FREE on PC  #PlayApartTogether

— Ubisoft (@Ubisoft) March 31, 2020

O şirketler arasında yer alan Ubisoft’ta Twitter üzerinden paylaştığı duyuru ile 31 Mart ile başlayan kampanya kapsamında bazı oyunlar ücretsiz oluyor. 3 Nisan 2020 tarihine kadar devam edecek kampanya kapsamında, çevrim içi platformu Uplay üzerinden, PC oyunu olan Rayman Legends ile başlıyor. Ubisoft’un oyunseverlere hediyesi olan bu oyunun yanında Chess Royale ve Rabbids Coding de şu anda ücretsiz olarak sunuluyor.

Şirket ilerleyen günlerde Assassin’s Creed ve Just Dance gibi popüler oyunlarında da özel teklifler ve indirimler uygulayacağını aktardı.

Detayları ise şuradan inceleyebilirsiniz.