Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri PUBG Mobile beklenen yeni güncellemesini aldı: Mücadele başlasın!

PUBG Mobile beklenen yeni güncellemesini aldı: Mücadele başlasın!

PUBG Mobile'ın Mürettebat Mücadelesi güvenlik güncellemesi aldı. Cheaters mürettebat zorlukları tamamlamak artık çok zor olacak. PUBG Mobile’ın Mürettebat Mücadelesinin 8. sezonu artık yaklaşıyor ve geliştirici oyuncular için daha iyi bir deneyim sağlamak için bazı güvenlik geliştirmeleri yapıldı.

PUBG Mobile’ın resmi Twitter hesabından yapılan açıklamada, mürettebatın doğrulanması ve kayıt prosedürüne birkaç bireysel gereklilik eklendiğini duyurdu. Doğrulanması için mürettebatın ortalama 100 doğrulama noktasına ulaşması gerekiyor.

Bu puanlar sosyal hesaplar arasında bağlantı kurarak, Platinum sıralamasında veya üstüne çıkarak ve 300'e kadar maç oynayarak kazanılabiliyor. Bu puanların her biri, nasıl tamamlandıklarına bağlı olarak 10 ila 30 puan kazanılmasını sağlıyor.

Örneğin, 100'den fazla oyun oynayan ve hesabını iki sosyal medya platformuna bağlayan Platin sıralamada bir oyuncu, katılmak için gereken sayının altında sadece 50 puan alacak.

Mürettebat doğrulama puanı, her oyuncunun skorunun ortalaması olduğu aktarılıyor. Zorluğun her aşaması daha fazla sayıda doğrulama noktası gerektiriyor.

Sıralama turları için 120 puan gerekliyken, Ön hazırlık için 160 puan gerekli. Finaller içinse 180 puan gerekiyor.

Bunun yanında doğrulama burada bitmiyor. Ön elemelere ve daha sonra finale kalan oyunculara, bir sonraki aşamaya geçmeden önce üç gerekli kriteri doğrulayan dört dakikalık bir güvenlik kontrolü yapılıyor.

Mürettebat Mücadeleleri, en iyi 10 mürettebata oyun içi ödüller veren turnuvalar olarak adlandırılıyor. Oyuncular dört ila altı kişilik gruplar ile yarışmaya katılabiliyor. Yarışmayı adil tutmak için sadece liderin kaydolması gerekiyor ve sadece mobil cihazlar kabul ediliyor.

Daha sonra meydan okuma üç aşamaya ayrılıyor. Sekizinci sezonun programı:

İlk 100'ün belirleneceği eleme turu 3 – 12 Nisan arasında günde 6 maç ile başlayacakken, 5 ila 12 Nisan arasında devam edecek. İlk 20’ye kalan oyuncular ile 15 ve 19 Nisan arasında günde üç maç yapılacak. Finaller ise 24 ve 25 Nisan’da 4 maç yapılarak sonlanacak. Kazanan takım, kask ve silah kaplaması ile özel bir set alacak. 10. sıradaki takıma da özel ödüller verilecek.

Mürettebat Mücadelesinin sekizinci sezonu 3 Nisan'da başlayacak ve 25 Nisan'da şampiyon belli olacak.