Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Türkiye E-Spor Federasyonu’nun kararına itiraz geldi!

Türkiye E-Spor Federasyonu’nun kararına itiraz geldi!

Türkiye E-Spor Federasyonu, dün resmi Twitter hesabından yaptığı açıklama ile federasyon kurullarını ve üyelerini açıklamıştı. Ancak beklenmedik şekilde alınan bu karara ve kurullara bir itiraz geldi. E-Spor Federasyonu Yönetim Kurulu’nda üye olarak yer alan Dr. Süleyman BASA, Türkiye E-Spor Federasyonu’nun tweetine cevap yazarak itirazda bulundu.

“Yönetim kurulu üyesinin haberi olmadığı bir toplantıda alınan karar ile belirlenen bu kurul geçerli değildir.” Açıklamasını yapan Dr. Süleyman BASA, E-Spor Federasyonu’nun aldığı bu karara ve belirlediği kurullara itiraz ederek bu kararın geçersiz olduğunu savundu. Ancak Türkiye E-Spor Federasyonu’ndan bu yanıta henüz bir cevap gelmedi. Nasıl aksiyon alınacağı ve bu kurulların geçerli olup olmadığı merakla bekleniyor.

Türkiye E-Spor Federasyonu’nun yönetim kurulunda şu isimler yer alıyor:
Esat Kahyaoğlu, Onur Aksu, Ali Erkin, Mete Tevetoğlu, Hakan Bahadır Baş, Bora Koçyiğit, Mehmet Fatih Kacır, Ahmet Kerim Nalbant, Mehmet Fatih Şafak, Emir Haktan Dişli, Emir Aral, Kemal Haydar Öztürk, Süleyman Basa, Mehmet Hanefi Tel, Ahmet Talha Karataş, Mustafa Eröğüt, Cenk Üstündağ, Remzi Selim Oruç, Mertkan Üçüncüoğlu, Yunus Argan ve Murat Şanlı Savaş, Ahmet Tuna Şahin, , Gürkan Parlakaç, Murat Yalçın Kırca.