Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Flank Esports’tan Türk esporu için önemli bir hamle!

Flank Esports’tan Türk esporu için önemli bir hamle!

Flank Esports DLD İnovasyon Festivali’ne katıldı!

Yayın hayatına Nisan 2017’de başlayan ve espor dünyasında yükselişe geçen Flank Esports, Dünya’nın en prestijli teknoloji ve inovasyon festivallerinden biri olan DLD’ye kabul aldı. 6-7 Eylül’de katılımcılara açılan DLD bu yıl Tel Aviv’de gerçekleşiyor. Dünyanın her yerinden 100’den fazla girişimin, 110 heyetin ve 4000’den fazla ziyaretçinin katıldığı, konferansların, tanıtımların gerçekleştiği ve girişimlerin birbirinin tanıdığı bu festival dünyanın en önemli start-up ve inovasyon festivallerinden biri olarak görülüyor.

Her yıl Berlin ve Londra’da düzenlenen konferansın en önemli ayağının Tel Aviv’de olmasının sebebi ise çıkış yerinin Tel Aviv olması. Dünyadaki sayılı start-upların ve teknoloji şirketlerinin bir araya geldiği DLD (Digital Life Design), start-upların dünyaya açılması için önemli bir adım olarak görülüyor.

Biz de Flank Esports olarak DLD’deki yerimizi aldık. Yabancı yatırımcılar ve danışmanlarla bir araya gelmek, Türk esporunu ve Flank Esports’u dünyaya tanıtmak ve yurtdışına açılmak için bulunduğumuz DLD İnovasyon Festivali’ne “kabul alan” TEK TÜRK girişimi de Flank Esports oldu! İlerleyen zamanda festivalden görüntüler ve geri bildirimler paylaşmaya devam edeceğiz…