Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Ligden düşen YouthCrew’in sahibinden zehir zemberek açıklamalar!

Ligden düşen YouthCrew’in sahibinden zehir zemberek açıklamalar!

Ligin köklü ve uzun soluklu ekiplerinden YouthCrew Esports, Şampiyonluk Ligi 2018 Yaz Mevsimi’ni 7. sırada tamamlamış ve sonrasında da Yükselme Ligi finallerine katılmıştı. Yükselme Ligi playofflarının son maçında Pars Esports’a kaybeden ve böylece Şampiyonluk Ligi slotunu da Pars’a kaptıran YouthCrew’da sular durulmuyor. Düşmenin ardından ne söyleneceği merakla beklenirken belki de en sert açıklama takımın sahibi Kerem ERASLAN’dan geldi.

Twitter hesabından açıklama yapan ve “Oyuncularım beni ligden düşürmek için elinden geleni yaptı. Bende gelecek yıl VFŞL’de varolmak için elimden gelen herşeyi yapacağım.” Kerem Eraslan, YouthCrew’un düşmesindeki payın takımın oyuncularında olduğunu sert bir şekilde söyledi.

Kendisine bir takipçisi tarafından yöneltilen “Niye oyuncuların seni KMF’de finale çıkarırken elinden geleni yapmamış mıydı? sorusuna da yine açık bir cevap veren Eraslan şunları söyledi:

“O zaman fazlasıyla ben gerekeni yapmıştım yine 😉 tek tek sorabilirsin sözleşme harici neler ödediğimi!!!”

“Herkimsen umrumda değil zzus gelmek istemiyordu çünkü coco yu geri getirmedik coco da mojito yüzünden gelmek istemedi. Elwind 2 sezondur mojitonun kovulması için yapmadığını bırakmadı. Mojitoyu savunmanın boş olduğunu anladığım da 2-7 olmuştu. Sonrası transferler geldi işte.”

Bu sert açıklamaların ardından YouthCrew’un geleceği merakla bekleniyor. Takımdan hangi oyuncular gönderilecek, yerine kimler alınacak gibi sorular kısa süre içinde cevabını bulacak gibi.