Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri The Witcher 3’ün yeni HD versiyonundan muhteşem görüntüler geldi

The Witcher 3’ün yeni HD versiyonundan muhteşem görüntüler geldi

Witcher'ın Netflix'te dizi olmasının ardından oyun serisi de hayran kitlesini artırmış oldu. Derin hikayesiyle dikkat çeken The Witcher 3'ün yeni HD versiyonundan muhteşem görüntüler geldi. HD versiyonunda oluşan farklılıkları gözler önüne seren ilk karşılaştırma videosu oyun için oluşan heyecanı artırıyor.

Bir süredir The Witcher 3 HD Reworked Project adı altında geliştirilen HD versiyonlu oyun için yeni bir karşılaştırma videosu yayımlandı.

Büyük bir oyuncu kitlesine seslenen The Witcher 3 Wild Hunt'ın da halihazırda birçok modu oyunculara sunulmuş durumda. Uzun süredir geliştirilen The Witcher 3 HD Reworked Project de oyuncular tarafından sevilen, oyunun orijinal versiyonuna müdahale etmeden görsel yenilikler getiren versiyon yakında oyunseverler için sunulacak.

Hogan PL, The Witcher 3 HD Reworked Project 'in son sürümü olacak The Witcher 3 HD Reworked Project 12.0 Ultimate için yeni bir video paylaştı. Hogan bu karşılaştırmada izleyicilere, The Witcher 3'ün 'vanilla' versiyonunu yani oyunun hiçbir güncellemeye sahip olmayan versiyonuyla karşılaştırıyor.  Videoda da görüleceği üzere oyun daha gerçekçi bir grafik deneyimi sunacak gibi duruyor.

YouTube üzerinden yayımlanmış video: