Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Gülmekten Yerlere Yatacağınız Bir Ajan Filmi: Spy

Gülmekten Yerlere Yatacağınız Bir Ajan Filmi: Spy

Bayramda sürecinde biraz da komedi sularında yüzmek şu süreçte ihtiyacımız olan bir şey. Öyleyse ajan filmlerini ti’ye alan Spy filmi izlemeniz gerekn filmler arasında yer alıyor.

Susan Cooper CIA’de masa başı çalışa, aynı zamanda en kritik görevlerin başarıyla sonlandırılmasını sağlarken adı çok da anılmayan bir analisttir ancak saha görevinde yer almanın hayalini de kurmaktan kendini alamaz. Partneri Bradley Fine ve CIA’in bir diğer önemli ajanı Rick Ford’un kimliklerinin ifşa olması, Susan’a o çok istediği saha görevini getirir. Susan Cooper, ölümcül silah ticareti yapan tehlikeli bir şebekenin dünyasına sızarak yol açacakları felaketi önlemek üzere bir yolculuğa çıkar.

Başarılı komedyen Melissa McCarthy’nin başrolüne yer aldığı filmde ona Jude Law, Jason Statham, Rose Byrne ve Morena Baccarin eşlik ediyor. Kahkaha tufanına sahne olan filmin en iyi yanı ise  Jason Statham’ın  adeta kendisiyle dalga geçiyor olması. Yıllardır aksiyon filmlerinde gördüğümüz  ve kendisine bu yolda bir kariyer inşa eden Jason Statham, bu filmde başı her türlü beladan kurtulan bir ajanı canlandırıyor ve kariyeri boyunca kurduğu karakter profiliyle bir güzel dalga geçmesini de biliyor. Eğlenceli anlarıyla aklınızdan çıkmayan bir film Spy.