Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Bayramda aileniz ile beraber oynayabileceğiniz oyunlar

Bayramda aileniz ile beraber oynayabileceğiniz oyunlar

Bu bayram akrabalarınızın yanına gidememiş, çok sevdiğiniz o küçük kuzenlerinizi görememiş olabilirsiniz. Her ne kadar üzücü bir durum olsa da en sağlıklısı bu. Çekirdek ailenizle evde kalmış olsanız bile bu zaman dilimini eğlenceli kılacak önerilerim var!

Rayman Legends

2013 yılında çıkış yapan Rayman Legends, Rayman efsanesini en güzel şekliyle devam ettiriyor. Platform-Bulmaca türündeki oyunda, aile üyeleriyle, maceraya atılabilirsiniz. Rayman Legends, keyifli grafikleri, karakter çeşitliliği ve boss savaşları ile birlikte vaktinizi değerlendirebilmek için iyi bir alternatif.

Party Panic

Everglow Interactive tarafından piyasaya sürülen Party Panic, aileyle-arkadaşlarla oynanabilecek oyunların en başında geliyor. İçinde bulundurduğu 30’dan fazla mini oyunla size farklı tecrübeler sunan bu eğlenceli oyunda, başına oturduğunuz takdirde saatlerin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

Rocket League

2015 yılında piyasaya sürülen, futbol ile arabaları bir araya getiren Rocket League, hayatına her ne kadar espor odaklı gitse de casual bir şekilde oynandığında da çok eğlenceli. Özellikle benim tek başıma dahi oynasam acayip eğlendiğim bu oyunda, ailenizle birlikte rakiplerinizi alt etmeye çalışabilirsiniz.

Brawlhalla

Aile ile oyun oynanmaya karar verilmişse ortaya atılan ilk fikir “hadi dövüş oyunu oynayalım.” olur genelde. Bu cümlenin karşılığını en güzel şekilde verebilecek oyunlar listesinin başında ise Brawlhalla bulunuyor. Hem ücretsiz olması hem de kaos ortamını içinde bulundurması, bu oyunu ön plana çıkarıyor.

Brothers – A Tale of Two Sons

“Eğlenmek falan bir yana, ben oturup güzel bir hikâyeyi oynamak istiyorum.” diyenleriniz varsa iki kardeşin hikayesi sizleri bekliyor. En fazla iki kişilik oynayabileceğiniz bu oyunda, kardeşlerin hüzünlü ve zorlu yolculuğuna eşlik edeceksiniz.