Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri THE TICKET turnuvası duyuruldu

THE TICKET turnuvası duyuruldu

NBA 2K League’den 180 bin dolar ödüllü turnuva THE TICKET duyuruldu.13 ile 15 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek olan turnuvanın 180.000$ ödül hazuvu bulunuyor.

21 NBA 2K Lig takımının tamamının yer alacağı, 20 maçtan oluşacak ve tekli eleme usulüyle gerçekleşecek olan turnuva Orlando’da Full Sail Üniversitesi’ne ait olan The Fortress Arena’da oynanacak.

13-15 Haziran tarihleri arasında düzenlenecek olan turnuva hem Twitch hem de Youtube üzerinden canlı olarak yayınlanacak. THE TICKET’in şampiyonu 24 Temmuz’da başlayacak olan play-off aşamasına katılma hakkı kazanacak. THE TICKET, aynı zamanda THE TIPOFF ve THE TURN’ün ardından 2019 NBA 2K Lig sezonunda gerçekleşecek olan üçüncü turnuva olma unvanını taşıyor.

Kazanan takımın 90,720$’lık ödülü kasasına koyacağı turnuvanın ödül havuzu ise tam 180.000$.

THE TICKET, Las Vegas’daki HyperX Esports Arena’da gerçekleşen THE TURN turnuvasının ardından bu sezon New York dışında düzenlenecek olan ikinci turnuva olma özelliğine de sahip.

Turnuvanın gerçekleşeceği The Fortress Arena, 500’den fazla seyirci kapasitesine sahip. Ayrıca, daha büyük turnuvalar için 100’den fazla yarışmacı da arenada konaklayabiliyor. 

Son olarak turnuvanın resmi giyim sponsoru olan Champion, turnuvaya özel kıyafetler üretecek ve etkinlik sürecinde çeşitli müzikal performanslarla beraber seyirciler, kupa ile fotoğraf çektirme şansı yakalayacak.Hem görsel hem organizasyon anlamında özenle düzenlenen turnuva, NBA 2K takipçilerini fazlasıyla tatmin edecek.