Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri The Sims 4 kısa süreliğine ücretsiz!

The Sims 4 kısa süreliğine ücretsiz!

Oyunseverlerin yakından tanıdığı ve dünyanın en iyi simülasyon oyunlarından biri olan The Sims 4, kısa bir süreliğine Origin üzerinden ücretsiz olarak temin edilebilir. Bizden söylemesi; acele edin ve zaman dolmadan orijinal fiyatı 270 TL olan bu “aşırı detaylı” oyunu kaçırmayın. Oyun hem Mac işletim sisteminde hem de Windows işletim sisteminde oynanabilir yapıda. İsteğe bağlı olarak oyunun ek paketlerini de satın alabilirsiniz.

The Sims 4, “The Sims” serinin dördüncü oyunudur. Önceki oyunlarla benzer konsepte sahiptir. Oyuncular karakterler yaratıp, yarattıkları karakterleri bir gerçek hayat simülasyonunda yönetirler. Karakterler yani diğer simler birbirleriyle etkileşime geçebilirler. Belli bir hikayeye veya kurguya sahip olmayan The Sims 4, bütün her şeyi sizin yönetiminize bırakır. 

The Sims 4’ün önceki oyunlara göre ortaya çıkan farkları:

Önceki oyunlarından farklı olarak bu sürümünde, sim yaratma ve inşa etme modu tekrar düzenlenmiş ve geliştirilmiş. Simler aynı anda iki farklı işi yapabilme özelliği kazanmış ve modlarına göre de oyunun akışını değiştirebiliyorlar. Sinirli olan ya da heyecanlı olan simler bazı işleri daha hızlı yapabiliyorlar.

Peki, oyunu ücretsiz olarak oynamak için ne yapmak gerekiyor?

Buraya tıklayarak oyunun resmi sitesine gidebilirsiniz. Önce “Get it now” ardından “Get it for free” butonlarını takip ederek oyunu Origin kütüphanenize ücretsiz olarak ekleyebilir, internete erişiminiz olduğu takdirde dilediğiniz zaman oyunu oynayabilirsiniz. Ayrıca indirdikten sonra online oynama zorunluluğunuz da bulunmuyor. Şu anda ücretsiz olan oyunu, isterseniz  başkalarına hediye de edebilirsiniz. Yani internete erişemeyen veya oyunun bir süre için ücretsiz olduğundan haberdar olmayan oyuncu arkadaşlarınıza güzel bir sürpriz yapmak sizin elinizde.

Ayrıca, Origin hesabınızda “View in Library” seçeneğini kullanarak satın aldığınız oyunu kütüphanenizde görüntüleyebilir, indirebilir ve oynayabilirsiniz. Yaklaşık olarak 10 GB büyüklüğünde bir depolama alanına ihtiyacınız olduğunu da hatırlatmakta fayda var. 

Electronic Arts’ın yapmış olduğu bu muhteşem kampanyanın, 28 Mayıs 2019’a kadar süreceği açıklandı. Çıkış tarihi 2014 olan ve çok fazla oyuncuya hitap eden bu yapımın ücretsiz olarak dağıtılıyor olması, acaba serinin devam edeceğine ve yakın zamanda yeni bir oyunun daha geleceğine mi işaret? Yeni bir duyurunun yapılmasını beklerken ücretsiz aldığımız The Sims 4 oyunumuzu oynamaya ve duyuruları beklemeye devam edelim 🙂