Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri The Last of Us Part II için yeni sinematik fragman geldi

The Last of Us Part II için yeni sinematik fragman geldi

Sony için oldukça çalkantılı birkaç hafta oldu. Us Part II Son oyunu COVID-19 için yine ertelenmişti.

Sony'nin Naughty Dog imzasıyla çıkarttığı Last of Us serisi gerçekten de çok seviliyor. Serinin başından beri Ellie'nin hikayesine şahitlik ediyoruz.

Her geçen gün büyüyen Ellie ve yaşadıkları gerçekten de hikayenin derinliğini artırıyor. Bir süredir oyunun içinden sızıntılar ile gündeme gelen Sony, söz konusu sızıntıları yapan kişiler için çalışmalar yaptıklarını söylemişti.

Bunların ardından kısa bir süre önce The Last of Us Part II için yeni sinematik fragmanını yayımlayan şirket heyecanı yine doruklara çıkartıyor. 

Oyunun seri halinde oldukça popüler söylemek mümkün. Bugün yayımlanan fragman çok kısa bir süre içinde 500 bin izlenmeye ulaştı bile.

Toplamda 2 dakika 16 saniyelik olan bu fragman Ellie ve yeni hikayesinin kısa bir panoramasını sunuyor. Bu fragman özellikle genç Ellie ve Joel'in yer aldığı birkaç çekim ile bazı ilginç şeylere işaret ediyor.

Oyun beklediğimizden daha fazla geri dönüşe sahip olacak mı? Umarım bu hikayenin geri kalanının ürkütücülüğünü düzeltmeye yardımcı olur.

Oyunun yeni hikayesi ise şu şekilde: Salgın sonrası ABD'ye yaptıkları tehlikeli yolculuktan beş yıl sonra Ellie ve Joel Jackson, Wyoming'e yerleşiyor.

Hayatta kalanlar topluluğu arasında yaşamak, enfekte olmuş ve diğer daha umutsuz hayatta kalanların sürekli tehdidine rağmen, bir şekilde barış ve istikrar nihayet sağlanmıştır ancak yanlış giden bir şeyler vardır. Tekrar yolculuğa çıkmak zorunda kalan ikilinin bu yoldaki hikayesi konu oluyor.