Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Tesla Arcade güncellemesiyle Fallout Shelter geliyor

Tesla Arcade güncellemesiyle Fallout Shelter geliyor

Yaklaşık bir yıl önce Bethesda Games’in direktörü Todd Howard, şirketin “ Fallout Shelter ” oyununun Tesla ekranlarına geleceğinin müjdesini vermişti. İlk kez sürücü platformu Teslascope’ta not edilen 2020.20 yazılım güncellemesi ile oyunun nihayet geldiğini söyleyelim.

Fallout Shelter, araç park halindeyken sürücülerin video oyunları oynamasını sağlayan araç içi bir özellik olan Tesla’s Arcade’e katılan en yeni ve daha modern oyunlardan birisi. Atari’nin de birçok popüler oyunu da aynı zamanda platforma katılmıştı. Tavla ve satranç gibi oyunlar da Arcade içinde yer alıyor.

Oyunu ekleyen 2020.20 yazılım güncellemesi, diğer bazı geliştirmelerle birlikte herkese aynı anda dağıtılmıyor. Yavaş yavaş gelen güncelleme, ile birlikte Julians Random Project adlı YouTube kanalı kendisine gelen güncellemeyi paylaştı.

Fallout Shelter, yazılım güncellemesindeki yeni özelliklerden sadece biri. Yeni Tesla güncellemesiyle birlikte direksiyon simidine bazı işlevler eklendi, böylece sahipler Netflix ve diğer videoları (park halindeyken) izlemesini sağlayan özellik olan Tiyatro Modunda video oynatmayı duraklatmak ve atlamak için geçiş kontrollerini kullanabilirler.

Tesla ayrıca şarkı kaydetmenizi sağlayan Trax’ı da geliştirdi. Trax artık bir parçadaki notları düzenlemenize ve ince ayar yapmanıza olanak tanıyan bir piyano rulosu görünümü içeriyor.