Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Rüya Takım: NRG, Yeni VALORANT Kadrosunu Duyurdu

Rüya Takım: NRG, Yeni VALORANT Kadrosunu Duyurdu

Bir süper takım daha arenaya iniş yaptı. Amerika menteşeli kulüp NRG, yeni VALORANT kadrosunu duyurdu. Eski OpTic oyuncuları ve FPX oyuncusu ardiis’in transferi ile kadro tamamlandı. Geçtiğimiz dönemde NRG, partner takımlar arasında yerini aldı. Partnerlik sonrasında ise kulüp, yeni sezon çalışmalarına başladı. İlk olarak NRG, s0m hariç tüm oyuncuları ve koç ekibi ile yollarını ayırdı. Amerika’nın ünlü espor kulüplerinden olan NRG, önümüzdeki sezon NA bölgesinde mücadele edecek.

NRG’nin Yeni VALORANT Kadrosu:

NRG, ilk olarak s0m hariç takımdaki tüm isimler ile yollarını ayırdı. Sonrasında ise kadroya OpTic oyuncuları FNS, Victor, crashies ve koç Chet katıldı. Son olarak da FPX’in yıldız oyuncularından olan ardiis’in transferi ile kadro tamamlandı. Böylelikle uluslarası arenada başarı elde etmiş oyunculardan oluşan bir rüya kadro ortaya çıktı. Ayrıca tecrübeli oyuncu FNS, bu kadroda da IGL olarak görev alacak.

Özellikle OpTic’in önemli oyuncularının etrafında bir kadro planlaması yapan takım, oldukça güçlü gözüküyor. OpTic’in superstarı yay ise bir diğer NA takımı olan Cloud9 kadrosuna katıldı. OpTic’in bir diğer oyuncusu Marved ise espor kariyerine bir süre ara verdiğini duyurdu. Birçok partner takımdan teklif aldığını söyleyen Marved, 2023’ün erken aşamalarında herhangi bir takımda yer almayacak.

 

  • 🇨🇦 FNS  (IGL)
  • 🇱🇻 ardiis
  • 🇺🇸 Victor
  • 🇺🇸 s0m
  • 🇺🇸 crashies
  • 🇺🇸 Chet (koç

 

Cloud9’ın Yeni VALORANT Kadrosuna Göz Atmak İçin:

https://www.flankesports.com/navi-yeni-valorant-kadrosunu-duyurdu/

Yorum ekleyin