Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri SteelSeries Nimbus denetleyici oyun kolu ile karşımıza çıkıyor: iPhone ile uyumlu!

SteelSeries Nimbus denetleyici oyun kolu ile karşımıza çıkıyor: iPhone ile uyumlu!

Özellikle mobil oyunların hastası olan kişiler akıllı telefonlarla uyumlu ekipmanları tercih ediyor. Haliyle bu ekipmanların da önemi artıyor. Oyuncu ekipmanları konusunda bilinen isimlerden olan SteelSeries Nimbus denetleyici oyun kolu ile karşımıza çıkıyor. Apple Z

SteelSeries, Apple cihazları için orijinal Nimbus kablosuz oyun denetleyicisi olan Nimbus Plus'ı resmen başlattı. Orijinal denetleyicinin görünümünü, tıklanabilir kumanda kollarını içeren ek özelliklerle 50 saate kadar dayanabiliyor.

Bu, benzer türdeki diğer denetleyicilere göre 40 saatlik pil ömründen 10 saat daha uzun ve hareket halindeyken oyun oynamayı sevenler için muhtemelen cihazın en büyük satış noktası olacak.

Nimbus Plus sadece iPhone ve Mac'te değil, Apple TV, iPad ve hatta iPod touch'ta da oyun oynamak için kullanılabiliyor. Sertifikalı olan bu cihaz kablosuz bağlantı ve cihazlarıyla eşleştirme standardını karşıladığı anlamına geliyor.

Mobil cihazlarla çalışan diğer denetleyiciler gibi, kullanıcıların iPhone'larını doğrudan ona bağlamasını sağlayan bir montaj parçası ile birlikte geliyor. Nimbus Plus, Apple Store internet sitesinde 70 dolara satılıyor ve 26 Mayıs'tan itibaren SteelSeries internet sitesinde de mevcut olacak.