Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Sıkıcı çevrim içi görüşmelerden renkli arka planlara geçiş

Sıkıcı çevrim içi görüşmelerden renkli arka planlara geçiş

Bildiğiniz gibi ofislerimiz artık evlerimize taşındı. Bu sebeple birçok görüntülü ve sesli konuşma uygulaması da bu nedenle hayatımıza girmiş bulunuyor.

Özellikle Zoom uygulaması her ne kadar güvenlik sorunlarıyla dile gelmiş olsa da birçok kişinin tercih ettiği uygulamalar arasında yer alıyor. 

Yeni ortaya çıkan rakamlara göre Zoom şu an normal günlük kullanıcı sayısının dört katına ulaşmış durumda. Yalnızca iş toplantılarının değil aynı zamanda toplu konuşma yapan arkadaş gruplarının da tercih ettiği uygulamalardan olan Zoom için sıkıcı arka planlardan kurtulmanın zamanı gelmedi mi?

Zoom konuşmasında arka planınızı neden bir Street Fighter sahnesi veya Assassin's Creed'den bir manzara kullanmıyorsunuz? 

Yayımlanan arka planlarda Final Fantasy 7'den Street Fighter'a kadar birçok alternatif var işte o alternatiflerin bir kısmını sizler için aşağıya bırakıyoruz.

Keyifli ve renkli sohbetler…

 

ご自由にお使いください! #スーパーマリオオデッセイ #壁紙 pic.twitter.com/4ZEai1wm2z

— スーパーマリオ オデッセイ (@mario_odysseyJP) April 6, 2020

【バーチャル背景画像】

\SNKが在宅ワークを応援/

ビデオ会議やウェブミーティングなどで使える背景画像をご用意いたしました!

これを使えば、闘志がみなぎるかも

夜の部の配信にも乞うご期待!#StayHome #SNKE #SNK #KOF #サムライスピリッツ #餓狼伝説 pic.twitter.com/1tONlygG8T

— SNKエンタテインメント公式 (@snk_enter) April 8, 2020

 

 

Why not add a bit of flair to your Zoom video calls with a custom background?

Mosey on over to the #SquareEnix Blog where we’ve gathered together a number of #FinalFantasy VII Remake designs for you to use! #FF7R

️ https://t.co/EYWAq4jpDR pic.twitter.com/pRJO51UzTj

— FINAL FANTASY VII REMAKE (@finalfantasyvii) April 2, 2020

 

For all your virtual meetings with the rest of the Shadaloo corporation, we have some classic Street Fighter II backgrounds for you to use. Meet like a World Warrior!  #SFII pic.twitter.com/RgVQ45fF15

— Street Fighter (@StreetFighter) April 9, 2020