Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Sendromsuz Pazartesi – Karman Çorman

Sendromsuz Pazartesi – Karman Çorman

Bu pazartesi sizlere oradan buradan her yerden hepsi birbirinden farklı ve de birbirinden güzel oyunlar derledik. Bu oyunları seçerken ilk dikkat ettiğimiz faktör oyunların ucuz olması, ikincisi ise oyunların sizi kendi dünyalarına çekebilecek bir atmosfere ve akıcı oynanışa sahip olması oldu. 

Warhammer: Vermintide 2


Neredeyse her derlediğimiz listede görebileceğiniz bu yapım “co-op” oyunlar arasında en ama en iyilerden. Neden mi? Çünkü bu oyun gerçekten inanılmaz akıcı ve daha da iyisi inanılmaz tatmin edici. Oyuna gelen yeni güncellemelerle oynanış süresini de oldukça uzatan yapımcılar o kadar iyi bir iş çıkarmışlar ki oyunu bitirdiğiniz de kendinizi elinden dondurması alınmış çocuk gibi hissedeceksiniz. Üstelik, oyunun “Ultimate” versiyonu şu anda (4 Mart 2020) PSN Store’da 89 TL.


BioShock: Infinite


Aranızda hala bu oyunu oynamamış olanlar varsa eğer derhal bu oyunu indirmeleri tavsiye edilir. Harika atmosferi, iyi kurgulanmış hikayesiyle zamanının en tatlı yapımlarından olan bu oyun tek oyunculu birinci şahıs nişancı türünden oyun severlerin gözdeleri arasındaydı.  2013 çıkışlı oyun Ken Levine tarafından tasarlanıp Irrational Games tarafından geliştirilmiştir ve oyunun birçok ödülü bulunmaktadır. Oyunun bestecileri Garry Schyman ve James Bonney “Özgün Müzik Dalında BAFTA Oyun Ödülü”ne layık görülmüştür. Bununla birlikte, oyun daha birçok ödül almayı başarmıştır.


Divinity: Original Sin II


Bizce RYO türünün suyunu çıkaran Divinity serisi bu türü seven veya sevmeyen herkesin oynaması gereken oyunlardan biri. Oyunda yaptığınız en küçük şey oyunun bitişini bile etkilemekte ve oyunda gördüğünüz har karakterle özel senaryo yolları açabilir ya da direkt katil gibi öldürerek eşyalarını kuşanabilirsiniz. Oyunu bu kadar çekici yapan yanı ise oyunun atmosferi. Oyunu birçok oyuncunun gözünde itici yapan şey ise oyunun sıra tabanlı rol yapma oyunu olması. Rol yapma oyunu tamam… Ancak sıra tabanlı olunca biraz itiyor değil mi? Öyle olmasın çünkü bu oyun öyle bir oyun ki sıra tabanlı oyun türünü size sevdirecek.