Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Sendromsuz Pazartesi: Havalar Isındı

Sendromsuz Pazartesi: Havalar Isındı

Bayram tatiline günler sayarken zamanın yine durduğu, evrenin kendine içine doğru büküldüğü bir pazartesi günündeyiz. Mesainin ya da okulun bitmesine saatler kala, sizler için yine 5 adet vakit geçirme yöntemi buldum. Eğer bu dünyanın en zor sendromunu atlatmanıza biraz yardım edebilirlerse ne mutlu! Her hafta olduğu gibi bu haftanın da özenle seçilmiş, her patronun korkulu rüyası sitelere bir göz atalım.

 

Karadelikler..

Paralel evrende olduğumuzu hayal edelim. Her mouse click’imiz bir yerçekimi kütlesi yaratıyor ve etraftaki cisimler etrafında dönmeye başlıyor. “Çok fazla yer çekimi çok fazla bela” evrenimizin mottosu bu sanırım.

https://codepen.io/akm2/full/rHIsa

 

Sayılar, çok fazla sayılar

Tüm interneti düşünelim, sonra bu internet içindeki tüm insaları. Acaba şu an neler yapıyorlar diye düşünmeye gerek yok. Detaylı istatistiklerin tutulduğu bir yer var. Hem günlük hem haftalık hem de aylık. Bugün kaç PC satıldı biliyor musunuz?

https://www.internetlivestats.com/

 

Kapalı kapılar ardında

Karşınızda bir kapı olduğunu düşünün. Arkasında ne olduğunu bilmiyorsunuz, tek bildiğiniz ise o kapının dünyanın her hangi bir yerindeki bir müzeye açıldığı. Yaklaşık olarak 20 müze gezmiş olabilirim.

http://ww3.safestyle-windows.co.uk/the-secret-door/

 

Yapmamanız gerekenler

Bu site içerisinde yapmanızı söyledikleri eylemlerin neredeyse hiç biri yapılmamalı. Hem komik hem de amaçsız olan bu hareketleri okuması bile eğlenceli.

https://randomthingstodo.com/ (ingilizce)

Uyku zamanı

20 saniye bile baktığımda göz kapaklarım ağırlaşıyor. Arkadan çalan şarkı ve renklerin değişimi derken kendinizi uykuya dalmamak için çalışırken buluyorsunuz. İyi uykular..

http://www.fallingfalling.com/