Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Sendromsuz Pazartesi: Hava Parçalı Bulutlu

Sendromsuz Pazartesi: Hava Parçalı Bulutlu

Sendromsuz Pazartesi: Bölüm lll – Hava Parçalı Bulutlu

 

Kötü biten Game of Thrones finali

Tam uyumalık hava

Öğle yemeği sonrası soda

Biraz boş vakit

Başkalarının göremediği pc ekranı

 

Şartlar sağlandıysa yine her hafta yaptığımız gibi zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacağımız, bizi bu pazartesi sendromundan kurtaracak oyunlara teker teker göz atalım;

 

Kağıt uçak;

İlk kağıt uçak yapmayı öğrendiğimde evimizin salonu kağıt atık toplama deposundan farksız olmuştu. Herkesin hevesi olan ve “bu kesin 100 metre uçar” dediğimiz ama yere çakılan kağıt uçaklara tepki olarak bu oyunu seçtim. Çeşitli güçlendirmelerle uçtukça uçacaksınız!

http://www.fastgames.com/paper-flight

 

Burası Survarvıy

Bu oyunu seçmemde 8 bit oyun bağımlısı olmamın bence hiç alakası yok gayet güzel ve başarılı. Oyun açıldıktan yaklaşık olarak 25 dakika sonra kafamı kaldırabildim. Biraz zor ama gelişince her şey daha kolay oluyor.

https://nusan.itch.io/pcraft

 

Darwin denklemi

Yaşamın var olması için gerekli şartlar nasıl sağlandı? Doğal afetler, şimşek, yağmur, güneş derken ilk yaşam formlarının oluşmasını konu alan bir oyun. Kendi küçük dünyanızda bu felaketleri kullanarak bir ekosistem yaratmaya çalışıyorsunuz.

https://shide.itch.io/evo

 

Yansın kafalar

Sadece puzzle severlerin dayanabileceği, diğer tüm oyuncuların muhtemelen 10 saniye katlanabileceği türden puzzle’lar olur. Beyniniz yanar ama siz yine de hırs yapıp bir şeyler yapmaya çalışırsınız… Neyse bir göz atmanızda fayda var.

https://www.kongregate.com/games/targaciej/push

 

Chilling With My Pazartesi..

Sadece kulaklığınızı takın ve mouse’unuz ile hareket eden puanları toplayın. Oyunun ritmine göre kulağınıza gelen şarkının tadını çıkartın. Sadece kırmızı puanlardan uzak durmanız gerekiyor. İyi uykular şimdiden.

https://www.kongregate.com/games/Reflexive/music-catch