Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Sendromsuz Pazartesi: Deniz Şortu

Sendromsuz Pazartesi: Deniz Şortu

Fazla uyumuş gözler ✓

En az 3-5 saat yolculuk yapacaklar ✓

Sınavının nasıl geçtiğini bile hatırlamayanlar ✓

Çalışmak zorunda kalanlar ✓

Sahilde sere serpe uzananlar ✓

 

Yukarıdaki özelliklerden en az birine sahipseniz gününüzün güzel geçmesi için sizler için yine bir kaç site ve uygulama tavsiyesi vereceğim.

 

1- Kendi acapella ordunu kur!

Artık aynı müzikleri dinlemekten sıkıldın mı? YouTube’da kendini 4-5 kere kaydedip onları üst üste koyan ve kendi şarkısını yapanları hepimiz biliyoruz. İşte size yei bir fırsat, 7 kişilik ordunuzu kurun ve eğlencenin tadını çıkartın. “NOT: bu yazının tamamını yazarken sadece arkada bu site açıktı. Buradan dinleyebilirsiniz” https://www.incredibox.com/mix/508da79c02bc0dcab6ee-v2

https://www.incredibox.com/

 

2-Kumsalda kumlarla oynayamayanların hikayesi

“Eğer herkes tatile giderse bu şehri  kötülüklerden kim koruyacak” mottosu ile sizin de evde kaldığınızı biliyorum. Olsun siz kumlara gidemediniz ama ben size kumları getirdim. Çok vaktiniz mi var, o zaman Everest’i birde sizde görelim..

https://thisissand.com/

 

3-Kaptanınız konuşuyor, uçuşumuz yaklaşık olarak 2 saat sürekcektir.

Havaalanlarındaki kulelerde neler konuşulduğunu hep merak etmişimdir. İngilizce ve versiyonu da olsa kule kuledir dedim ve sizler için şöyle birşey buldum.

http://youarelistening.to/

 

4- Belgesel tadında

Genel olarak sitede canlı yayınla hayvanların görüntüleri veriliyor. Ben şahsen 8 tane kedi yavrusunun olduğunu seçtim. Kaplanlar bile var! Tercih sizin.

https://explore.org/livecams/cats/kitten-rescue-cam

 

5-Biraz bronzluk iyidir. seni seçtim Charmander!

7 yaşından beri pokemon evreninin hastası olduğum için mi bilinmez ama pokemon müsabakaları bana hep çekici gelmiştir. Arkanıza yaslanın ve poke topunuzu sağa sola savurun!

https://play.pokemonshowdown.com