Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Sendomsuz Pazartesi: Garfield

Sendomsuz Pazartesi: Garfield

Günlerden yine Pazartesi… Hepimiz işe ya da okula gitmek için sabahın erken saatlerinde yola düşüyoruz. İsterseniz bu yolculuklarda isterseniz ders aralarında sıranızda Garfield gibi uyuklamak yerine oynayabileceğiniz 3 oyunu sizler için derledik.

1- Shadowgun Legends

 

Mobil oyunlardan konsol oyunları kadar keyif almayı beklemek her ne kadar gerçekçi olmasa da Shadowgun Legends ile mümkün olan en iyi deneyimi yaşayacağınızdan eminiz. Bir FPS oyunu olan Shadowgun Legends’ta oyun parası kazanabilmek için kumar oynayabileceğiniz kumarhaneler ya da eşya alışverişi yapabileceğiniz “Black Market”lar ve daha fazlası bulunuyor. Oyun içi satın alım konusunda çok fazla seçeneğiniz olmasına karşın hiçbir şey almadan da oyununuza keyifle devam edebiliyorsunuz. 

Oynanış olarak zaten eğlenceli olan bu oyunda ilerleme kaydettikçe hikaye görevleri de çeşitlenerek daha ilgi çekici bir hale geliyor. Mutlaka denenmesi gereken bu oyun hem iOS hem Android kullanıcıları için ücretsiz!

 

2- Battlelands

Battle Royale modunda bir oyun oynamak istiyorsanız ancak çok da karışık olmasını istemiyorsanız karşınızda tam size uygun bir oyun!

Haritada atlayacağınız yeri seçin ve oraya silah ve kalkan bulmak için paraşütünüzle süzülün. Aynı zamanda diğer Battle Royale oyunlarındaki gibi “Drop” kovalayabilirsiniz. Evlerin içinde saklanabilir, düşmanlarınızı öldürerek onları çılgına çevirebilirsiniz! 

Her oyun yaklaşık 10 dakika sürüyor. Oyun her ne kadar ücretsiz olsa da karakterinizi daha renkli bir hale getirmek isterseniz bazı kostümleri gerçek para ile satın alabiliyorsunuz. Oyun hem iOS hem Android kullanıcıları için mevcut. 

 

3- Riptide GP: Renegade

Mobil oyun olarak düşünülmesi bile imkansız gibi gözüken bir diğer oyun ise Riptide GP: Renegade. Grafikleri bir mobil oyuna göre çok daha başarılı gözüken oyunda Jetski tarzında araçlarla yarışıyoruz. Hikayeyi kısaca özetlememiz gerekirse gözden düşmüş bir dünya şampiyonunun diğer yarışçılara karşı kendisini tekrar kanıtlama çabasında ona yardımcı oluyoruz. Yapımcıların kendi oyun motoru ile yazılmış olan Riptide GP: Renegade bu konuda da diğer oyunların önüne geçiyor. 

Oyun hem iOS hem Android için mevcut. Bu oyuna 19.99₺ ile sahip olabilirsiniz.