Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Fnatic, Hello Kitty iş birliğiyle yeni ürünlerini duyurdu

Fnatic, Hello Kitty iş birliğiyle yeni ürünlerini duyurdu

Avrupa’nın en başarılı organizasyonlarından Fnatic, sınırlı sayıda üretilen ve Hello Kitty ile iş birliği sonucu ortaya çıkan ürünlerini tanıttı. Ürünler, Fnatic’in online mağazasından satın alınabilecek.

Fnatic CEO’su Sam Mathews, yayınlanan basın bülteninde Hello Kitty’nin global anlamda büyük bir marka olduğunu ve markayı espor ekosistemine tanıtma konusunda öncü oldukları için mutluluk duyduğunu söyledi.

Japon tasarım şirketi Sanrio ile iş birliği yapan Fnatic ceket, forma, şapka, tişört, sticker ve mousepad gibi ürünleri satışa sundu.

Sanrio COO’su Craig Takiguchi ise “Esporun ve giyimin öncü markaları olarak iş birliği gerçekleştirdiğimiz için gururluyuz. Fnatic, müşteri portfoyümüzü geliştirmek istediğimiz gaming sektöründe harika bir partner olarak öne çıkıyor. Hello Kitty ve Fnatic’in iş birliğinin oldukça eğlenceli bir şekilde sonuçlandığını ve gelecekte de bu tür iş birliklerimizin devam edeceğini söyleyebilirim.” açıklamasında bulundu.  

Japonya’ya Hello Kitty markasıyla açılan Fnatic, daha önce Chillblast, Newzoo, Strafe, OnePlus, AMD, LeTou ve Rivalry ile de benzer iş birlikleri gerçekleştirmişti.