Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Sea of ​​Thieves yakında Steam’e geliyor

Sea of ​​Thieves yakında Steam’e geliyor

Steam bir süredir karantina dönemlerinde evlerine kapananların yoğun talebine cevap vermeye devam ederken yeni oyunlar da bünyesine katmaya hazırlanıyor. Sea of ​​Thieves Steam'e “yakında geliyor” olarak listelenen oyunun müjdesi de verilmiş oluyor.

Microsoft, Valve'in çevrim içi pazarından daha fazla başlık sunmaya devam ediyorken, söz konusu çıkan oyunlara Halo, Gears 5 ve State of Decay'a katıldı. Söz konusu duruma eşlik eden duyuru ile birlikte oyun hem Windows PC kullanıcıları hem de Xbox One oyuncularla çapraz oyun platformunu destekleyeceğini aktarıyor.  

Stüdyo başkanı Craig Duncan,“ Sea of ​​Thieves'i Steam'e getirmekten gerçekten heyecan duyuyoruz ve Steam topluluğunu oyunumuza davet etmeyi dört gözle bekliyoruz, böylece maceralarının hikayelerini duyabiliriz’’ diyor.

Gears 5 ve Halo : Master Chief Collection daha sonra Steam'de Windows PC ve Xbox One sürümleriyle aynı tarihte piyasaya sürüldü. State of Decay 2, Mart 2019'un ortalarında , lansmanından iki yıldan biraz daha kısa bir süre sonra geldi. Microsoft, bu sürümden kısa bir süre sonra geliştirici Undead Labs'ı satın aldı.