Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Epic Games’ten yıllardır beklenen oyun için hamle geliyor!

Epic Games’ten yıllardır beklenen oyun için hamle geliyor!

Epic Games ve JJ Abrams'ın yapım şirketi Bad Robot Entertainment arasındaki bir işbirliği olan Spyjinx oyunu yıllardır bekleniyor. Bir çıkacak deniyor bir de çalışmalar duruyor. Bir süredir üzerine fazla yorum yapılmayan oyun hakkında yeni ekran görüntüleri ortaya çıktı.

Paylaşılan görsellerde Spyjinx’in bazı detayları da ortaya çıkıyor. Oyun için beta testlerinin 4 Ocak 2020 tarihinde başladığını belirtelim. Oyunun tarzına bakıldığında eğlenceli karakter çizimleri, aksiyon stratejisi oyunu, RPG karakter gelişimi ve kafa kafaya rekabetçi çok oyunculu oyun olarak adlandırılıyor. Buradan bakıldığında oldukça iyi duran oyuna karşı beklentiler de oldukça yükselmiş durumda.

Ekran görüntüleri casus bir beyin olarak kariyerinizi geliştirirken "rakip üsleri ele geçirme" den bahsederek Clash of Clans gibi oyunlara benzer bir deneyim yaşatıyor. Üssünüzü, diğer Mastermind ajanlarının çaldıklarınızı çalmaması için savunuyorsunuz.

Bunu yaparken, bilgisayar korsanları, dövüşçüler ve diğer uzmanlıklardan oluşan bir ekip oluşturmanız gerekiyorken, bunları araçlarla donatacak ve özel görevlerine göndereceksiniz. Görünüşe göre Epic, yeni oyunun internet sitesinde gösterilen üs, Fortnite Bölüm 2 Sezon 2'nin Ajans üssü The Shark ile aynı olduğu için Spyjinx'i sade bir şekilde görüyor.