Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Samsung Galaxy Note 20 için önemli ”Xbox Game Pass” detayı

Samsung Galaxy Note 20 için önemli ”Xbox Game Pass” detayı

Oyun oynamak artık vazgeçilmez aktivitelerimiz arasında yer alıyor. Haliyle bir akıllı telefon alırken, mobil oyun performansı da önemli hale geliyor. Sizler için birkaç ay önce 2020'nin en iyi oyun telefonları adlı bir liste hazırlamıştık. Bu listede yer alan Samsung Galaxy S20 Plus modeline yeni bir arkadaş geliyor olabilir: Samsung Galaxy Note 20. Yakın zaman içinde tanıtılması beklenen telefonun sızdırılan özelliklerinde, üst düzey detaylar yer alıyor. Kısa süre önce ortaya çıktığı kadarıyla telefonda Xbox Game Pass olacak.

Samsung Galaxy Note 20 ve Galaxy Note 20 Ultra modelleri için şimdi de Xbox Game Pass olacağı ortaya çıktı. Daha önce hatırlarsanız, “Project xCloud” desteğinin telefonlarda yer alacağı belirtilmişti. Söz konusu destek ile birlikte Xbox oyunlarına İnternet üzerinden erişebiliyor ve Xbox oyunlarını oynayabiliyorsunuz.

Mobil oyunlara olan destek bağlamında değerlendirildiğinde Samsung’un bazı pazarlarda Galaxy Note 20 satın alan kullanıcıları için Project xCloud’ın dahili olduğu 3 aylık Game Pass paketini hediye edeceği söyleniyor. Bu oldukça başarılı bir hamle zira, pek çok akıllı telefon kullanıcısı salgın döneminde oyunlara sarmış durumda.