Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Rocksteady bir süredir beklenen Suicide Squad oyununu duyurdu

Rocksteady bir süredir beklenen Suicide Squad oyununu duyurdu

Batman: Arkham Knight’ın geliştiricileri arasında yer alan Rocksteady’den bomba bir paylaşım geldi. Gotham sokaklarını özleyen, DC hayranlarına yönelik olan bu duyuru, Rocksteady imzalı Suicide Squad oyununu içeriyor olmasıyla dikkat çekiyor.

Daha önce pek çok söylenti ile hakkında konuşulan Rocksteady imzalı Suicide Squad oyunu nihayet resmi olarak duyuruldu. Twitter üzerinden paylaşılan bir görselle ortaya çıkarılan oyunun, asıl detayların 22 Ağustos’taki DC FanDome etkinliğinde verileceği müjdelendi.

Rocksteady bildiğiniz gibi akıllara Batman: Arkham serisinin geliştiricisi olarak geliyor. İşte DC evreninden kopmak istemeyen geliştirici, Suicide Squad oyunu üzerinde çalıştıklarını doğruladı. Hayranları heyecanlandırılan bu gelişme ile birlikte gözler 22 Ağustos 2020 tarihindeki etkinliğe çevrildi.

Söylentiler neydi? Suicide Squad ekibi Justice League’e karşı konseptli bir oyun hikâyesi olacağı iddia ediliyor. Geçen ay ortaya çıkan iddialarda Rocksteady’nin “Suicide Squad Kill The Justice League” isminde bir oyun üzerinde çalıştığı yer alıyordu. Twitter üzerinden yapılan paylaşımda da görüldüğü üzeri oyun şu anlık Suicide Squad ismiyle adlandırılıyor.