Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Brawlhalla iki mobil platform için sunuldu: Heyecanlı bekleyiş sona erdi!

Brawlhalla iki mobil platform için sunuldu: Heyecanlı bekleyiş sona erdi!

PC tarafında düşük sistemli oyunlar arasında yer alan Brawlhalla, yakın zaman önce mobil tarafa da geleceği ile gündeme taşınmıştı. Sevilen iki boyutlu savaş oyunu nihayet hem Android kullanıcıları için hem de iOS kullanıcıları için yayımlandı.

Brawlhalla’nın mobil versiyonu şu anda çapraz platform desteği ile öne çıkıyor. Oyun akıllı telefon oyuncularını Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Switch ve PC oyuncuları ile bir araya getiriyor.

Ubisoft, 2015 yılında Brawlhalla’yı oyunseverlerin karşısına çıkartmıştı. Özellikle Steam tarafında çok sevilen oyunun dövüş tabanlı olması ve çok oyunculu olması oyunu daha da popüler hale getirmişti. Oyun tutkunlarını bir araya getiren çapraz platform ile desteklen Brawlhalla’nın mobil versiyonu ücretsiz olarak sunuluyor.

Oyun yeni yayımlanmasına rağmen kısa süre içinde Google Play Store kullanıcıları tarafından yüksek yıldız ile oylanmış durumda.  Oyunda 20’den fazla oyun modu sunuluyor. Sevilen çizgi film karakterlerinin de yer aldığı oyunun mobil versiyonunda oyunseverler 50’den fazla karakter ile diledikleri gibi oynayabiliyorlar