Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Riot Games çalışanları bir hafta izin çıktı! Güncellemeler ne olacak?

Riot Games çalışanları bir hafta izin çıktı! Güncellemeler ne olacak?

Corona virüsü süreciyle birlikte pek çok büyük şirket çalışanı uzaktan çalışma sistemine adapte oldu. Bazı durumlarda izne ayrılan çalışanlar da bulunuyor. Şimdi ise Riot Games aldığı bir karar ile çalışanlarını 1 haftalık izne çıkartıyor.

Riot Games, 10 Ağustos haftasında pasif olacak. Zira internet sitesinde yayımlanan bir duyuru ile birlikte ortaya çıktığı kadarıyla şirket “bağlantıyı kes, şarj et ve yeniden başlat” diyor ve bu sebeple çalışanlarını bir haftalık izne çıkartıyor.

Başarılı oyunlara imza atan Riot Games ve çalışanları corona virüsü salgını süresince stres olan ve çalışma performansı düşen çalışanları için nefes alacakları bir izni duyurdu. Duyurunun bir kısmı şöyle:

“Oyun geliştiricileri olarak, hepimiz proje bazlı son tarihlerin etkilerinin fazlasıyla farkındayız. Sağlığımıza bir ekip olarak öncelik vermeyi kendimize ve size borçluyuz, böylece size uzun yıllar boyunca devam edecek yeni deneyimler sunabiliriz. ”

Şirket, bu açıklamayla birlikte yeni yama ve sürüm için zaman çizelgelerini de değiştirdiğini vurguluyor. Bunun yanında bir ekibin her şeye rağmen görevde olduğunun da altı çiziliyor.