Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Fortnite’ı Hızlı ve Öfkeli filmine dönüştüren ‘’otomobiller’’

Fortnite’ı Hızlı ve Öfkeli filmine dönüştüren ‘’otomobiller’’

Fortnite, PUBG ile yarışında farklı stratejilere başvuruyor. Oyunlarda yer alan otomobiller oyun deneyimini geliştirmek noktasında önem arz ediyor. Hal böyle olunca, Fortnite farklı özelliklerde otomobilleri oyuna getiriyor. Oyuna eklenen bu araçlar sayesinde aksiyon dolu dakikalar oyunseverleri bekliyor. 

Epic Games’ten Fortnite için bir süredir beklenen otomobiller nihayet, geliyor. Joy Ride güncellemesi olarak adlandırılan bu güncelleme ile birlikte, Islander Prevalan sedan, Victory Motors Whiplash spor otomobil, OG Bear kamyonet ve Titano Mudflap altı tekerlekli oyuna ekleniyor. Oyundaki ekip arkadaşlarınızla harita dolaşmayı daha kolay hale getirmek için eklenen otomobiller, hızlanabilen özelliği sayesinde oyunu adeta Hızlı ve Öfkeli filmine dönüştürüyor.

Hatırlarsanız bunlar, Fortnite'ın sürekli gelişen haritasını süsleyen ilk otomobiller değil. Oyun daha önce golf araçlarının yanı sıra uçaklar, dört tekerlekli bisikletler, uçan kaykaylar, alışveriş arabaları, dev robotlar ve daha fazlasını sunmuştu. Yine de, bu otomobiller oyunun halihazırda su modundaki evrenine ekstra bir boyut kazandıracak . Fortnite hala çok popüler, ancak Call of Duty: Warzone , Apex Legends ve PUBG dahil olmak üzere rakipleri de çok dişli. Bakalım ilerleyen günlerde bu yeni hamle rakamlara nasıl yansıyacak?