Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri BlizzCon 2021 yılında çevrim içi bir etkinlik ile geliyor!

BlizzCon 2021 yılında çevrim içi bir etkinlik ile geliyor!

BlizzCon 20 iptal edilmiş olabilir ancak Blizzard'ın her yıl merakla beklenen etkinliği 2021 yılının başlarında çevrim içi olarak oyunseverlerle buluşacak. Blizzard, bu yılın Mayıs ayında COVID-19 salgınının etkileri sebebiyle BlizzCon 2020'yi iptal etmenin çok zor bir karar olsa da gerçekleştiğini duyurmuştu.

Bunların ardından etkinliğin çevrim içi bir versiyonunun 2021'de gerçekleşeceği açıklandı, bu da 2012'den bu yana BlizzCon olmadan ilk Kasım olacağı anlamına geliyor. "2021'in başlarında gerçekleşeceğine yönelik" duyuru, etkinlik için çok uzun süre beklenmeyeceğini de  gösteriyor.

GamesIndustry.biz tarafından bildirildiği kadarıyla, yakın tarihli bir Activision Blizzard başkanı J. Allen Brack, BlizzCon'un çevrim içi bir versiyonunun 2021'in "ilk bölümünde" farklı oyunların yer alacağını doğruladı.

Yatırımcılara konuşan Brack, "Yaptığımız işi gerçekten dört gözle bekleyen tutkulu ve etkileşimli bir topluluğa sahip olduğumuz için gerçekten şanslıyız." diyor. "Bu etkinlik için ekiplerin üzerinde çalıştıklarını paylaşmak için sabırsızlanıyoruz."

Blizzard oyunlarının hayranları, özellikle şirketin şu anda çalışmalarında merakla beklenen birkaç oyun olduğunu bildiğimiz göz önüne alındığında, BlizzCon'un iptalinden hayal kırıklığına uğradılar: Diablo 4 , Overwatch 2 ve Diablo Immortal oyunları gibi. Umarız çevrim içi BlizzCon 21 etkinliği sırasında, çıkış tarihleri ​​ve PS5 ve Xbox Series X'te görüp görmeyeceğimiz de dahil olmak üzere bu başlıklar hakkında daha fazla şey duyacağız.

Gelecek aylarda etkinlik hakkında daha fazla detayın çıkacağını ümit ediyoruz.