Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Razer’dan yüksek performanslı yeni kablosuz kulak üstü kulaklık modeli geldi!

Razer’dan yüksek performanslı yeni kablosuz kulak üstü kulaklık modeli geldi!

Oyuncu ekipmanlarıyla karşımıza çıkan Razer bu kez her kullancıya seslenen bir ürün ile piyasaya çıkıyor. Razer Opus isimli bir kablosuz kulak üstü kulaklık modeli ortaya çıkarttı. Kablosuz kulaklık gerçekten de çok şık görünüyor.

Başa takıldığında minik ve klas çizgilere sahip kulaklık hem kadın hem de erkek kullanıcıların çok seveceği bir tasarıma imza atmış gibi duruyor. 

Rakiplerine göre daha yüksek kalite mottosunu benimseyen Razer zaten kendisini kanıtlamış bir şirket. Daha çok oyuncular için ekipman üreten Razer Opus kulaklığı ile birlikte müşteri kitlesini genişletmeyi hedefliyor. Razer’ın ürettiği bir ürün varsa akıllara direkt oyuncular içindir fikri geliyor olsa da Razer bu sefer yelpazeyi genişletiyor.

Şirket "Opus" isimli kulaklıklarıyla yalnızca oyuncuları değil tüm kullanıcıları hedefliyor. Yani Razer'ın yeni kulaklıkları Beats ve Sennheiser gibi popüler üreticilere rakip olacak. Üzerinde uzun süre çalışılmış bir ürün olarak lanse edilen kulaklık, sıfır bozulma, net, ayrıntılı vokaller ve derin bass gibi özelliklere sahip olduğu söyleniyor.

Kullanıcıların artık diğer kulaklıklardan da beklediği gibi Razer Opus da aktif gürültü önleme özelliği bulunuyor. Kulaklık buna ek olarak baştan çıkarıldığı zaman çalışmayı durduruyor. Tekrar başınıza taktığınızda ise çalışmaya kaldığı yerden devam ediyor.

AptX kodeki de eklenen kulaklık Bluetooth 4.2 ile birlikte çalışıyor ve bunun yanında tek şarjla 25 saate kadar kullanılabiliyor ve USB Type-C ile şarj ediliyor. Kulaklık rakiplerine göre iyi bir performans sunmasının yanında bir de ile Opus'un fiyatının 199.99 dolarlık fiyatıyla dikkat çekiyor.